نوکیا و Engin ، اولین تلفن همراه VoiP را مي سازند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا و Engin ، اولین تلفن همراه VoiP را مي سازند

پست توسط DJ.HAMED »

Engin که یک شرکت پیشروی استرالیایی در زمینه VoIP (خدمات انتقال صوت از طریق اینترنت) محسوب می شود با همکاری شرکت نوکیا اولین تلفن همراه VoIP را مي سازند.
بر اساس این خبر شرکت استرالیایی قول داده که امکان برقراری تماس با مدت زمانی نامحدود را چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی برای مشترکان به وجود آورد.
تلفن همراه نوکیا N80 Internet Edition برقراری تماس های نامحدود زمانی را از طريق خطوط کابلی زمینی و از هرکجای استرالیا به ارزش 10 سنت ممکن مي کند.
با استفاده از اين تلفن همراه برقراری تماس های نامحدود با 20 کشور جهان با استفاده از سرویس VoIP (voice over internet protocol) شرکت Engin ، ممکن مي شود.
شرکت Engin ادعا کرده اولین شرکتی است که سرویس VoIP را برای کاربران تلفن همراه در استرالیا ارائه می دهد.
"ایلکا تایلز" مدیر اجرایی شرکت Engin در همین خصوص تصریح کرد: "مردم امروزه سعی دارند با استفاده از اینترنت ، هزینه های مربوط به تماس تلفنی از منزل و محل کار خود را کاهش دهند و اکنون نیز در راستاي این هدف ما راه کار صرفه جویانه ای را از طریق تلفن همراه آنان ارائه داده ایم که به دنبال آن بودند ."
وی در ادامه در همین خصوص گفت: " در حال حاضر از هر 4 تن بیش از یک تن از مردم بطور معمول از تلفن های همراه برای دستیابی به اینترنت استفاده می کنند و این امر نشان می دهد که بازار نیز به ارزش این دستگاه های مدرن و پیشرفته پی برده است."
به گفته وی با استفاده از گوشی تلفن همراه نوکیا N80 Internet Edition مشترکان می توانند بدون هیچ نقصی از قابلیت هایی نظیر جستجوی شبکه و برقراری تماس اینترنتی کم هزینه برخوردار شوند.
بر اساس این گزارش سرویس جدید برای برقراری تماس های اینترنتی از قابلیت پهنای باند WLAN بهره می برد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”