17 میلیون چینی اینترنت همراه دارند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

17 میلیون چینی اینترنت همراه دارند

پست توسط DJ.HAMED »

بنا بر اعلام یک سازمان نیمه دولتی در چين ، انتظار می رود اين کشور 2 سال دیگر حتی ایالات متحده آمریکا را از نظر تعداد کاربران اينترنت پشت سرگذارد.
بر اساس این گزارش تا پایان سال گذشته 137 میلیون تن کاربر اینترنت در کشور چین وجود داشته که بر اساس گزارش سالانه ای که از سوی مرکز اطلاعات شبکه اینترنت چین (CNNIC) منتشر شده است افزایش سالیانه ای را حدود 23.4 درصد را نشان می دهد.
بر اساس گزارش مذکور مشخص شده که دستیابی به اینترنت در چین به سرعت در حال سوق پیدا کردن به سوی استفاده از خطوط پهن باند و تلفن همراه می باشد.
کشور چین تا پايان سال 2006 بيش از 90.7 میلیون نفر کاربرخطوط پهن باند داشته که این میزان افزایش سالیانه ای را معادل 41.1 درصد نشان می دهد.
در حال حاضر حدود 17 میلیون تن از کاربران تلفن همراه در کشور چین از تلفن های همراه خود برای دسترسی به شبکه اینترنتی استفاده می کنند.
"مائو وی" مدیر موسسه مذکور در همین خصوص اعلام کرد گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه درچین می تواند بیش از پیش رونق و شکوفایی اینترنت را در این کشور سبب شود.
تعداد کاربران اینترنت در چین احتمالا پس از آنکه مسولان مخابراتی این کشور تلفن همراه 3G( نسل سوم) را راه اندازی کنند با افزایش بیشتری هم مواجه خواهد شد که این امر امکان دسترسی سریعتر به اینترنت و امکان برخورداری از سرویس دانلود و دیگر خدمات اطلاع رسانی را با سرعتی بالاتر ، تضمین می کند.
بر اساس آماری که از سوی CNNIC منتشر شده است ، کشور چین تا پایان سال 2006 میلادی 461 میلیون استفاده کننده از تلفن همراه داشته است.
با توجه به اینکه ضریب نفوذ کاربران اینترنت 10 درصد افزایش یافته ، اینترنت دامنه گسترده ای از فرصت ها و موقعیت های تجاری را به وجود خواهد آورد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”