اپراتورهای هندی نرخ رومینگ را تا 56 درصد کاهش می دهند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اپراتورهای هندی نرخ رومینگ را تا 56 درصد کاهش می دهند

پست توسط DJ.HAMED »

رگولاتور مخابراتی هند روز چهارشنبه اعلام کرد که نرخ تعرفه های تماس های رومینگ داخلی را در شبکه های همراه تا 56 درصد کاهش داده است .
بر اساس این گزارش نرخ برقراری تماس در کشور هند که بازار آن در مقایسه با دیگر بازارهای مرتبط جهانی با سرعت بسیار زیادی مراتب رشد را طی می کند ، پیشتر نیز از قیمت مناسب و کمی برخوردار بود. اقدام جدید رگولاتور مخابراتی هند در پایین آوردن تعرفه ها قیمت های مناسب پیشین را بار دیگر کاهش داد.
مقامات رگولاتور مخابراتی هند اعلام کردند که تعرفه های جدید که از تاریخ 15 فوریه منظور خواهند شد در خصوص شبکه های رایج GSM و همچنین CDMA به اجرا در خواهند آمد.
بر اساس این گزارش ، شرکت مخابراتی هند سقفی معادل 1.40 روپیه در هر دقیقه را برای تماس های رومینگی که در داخل کشور برقرار می شود مقرر کرده است و مبلغ 2.40 روپیه را برای تماس های راه دور و 1.75 روپیه را نیز صرف نظر از مسافت آنها برای تماس هایی که با داخل کشور برقرار می شود ، در نظر گرفته است.
مشترکان همچنین می توانند پیام های ارسالی را به صورت رایگان دریافت کنند ولی این درحالی است که هزینه ارسال پیام های کوتاه از سوی آنان براي دیگران محاسبه خواهد شد.
اپراتورهای تلفن همراه مجاز نخواهند بود نرخ ثابتی را به عنوان اجاره بها برای هزینه های مربوط به رومینگ دریافت کنند و همچنین نمی توانند هزینه های اضافی را برای سرویس رومینگ در نظر گیرند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت TRAI تعرفه هایی که اخیرا در نظر گرفته شده است هزینه های رومینگ را از 22 تا 56 درصد کاهش داده است.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”