شمار مشترکان تلفن همراه در آفریقا سه برابر می شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شمار مشترکان تلفن همراه در آفریقا سه برابر می شود

پست توسط DJ.HAMED »

بر اساس گزارش جدیدی که از سوی موسسه تحقیقاتی BroadGroup ارائه شده است ، مشترکین تلفن همراه در قاره آفریقا تا سال 2011 میلادی سه برابر خواهند شد.
این گزارش همچنین نشان مي دهد که کشورهای نیجریه ، آفریقای جنوبی ، مصر و مراکش نیز بزرگترین بازارهای تلفن همراه را به خود اختصاص می دهند.
این گزارش تحقیقاتی که Mobile Africa نام گرفته، در اجلاس اخیر "بازارهای در حال توسعه" در دو قسمت ارائه شد که یک قسمت به گزارشي در مورد وضعیت بازار و پیشگامان اصلی آن اختصاص يافته بود و به پیش بینی وضعیت جمعیتی هر یک از 51 کشور منطقه تحت پوشش می پرداخت .
قسمت دوم گزارش مذکور به گزارش وضعیت تعرفه های تلفن همراه مربوط بود که قیمت های مطرح شده از سوی اپراتورهای تلفن همراه را در سراسر قاره آفریقا مورد بررسی و تحلیل قرار داده است.
بر اساس این گزارش میزان مالکیت تلفن همراه در قاره آفریقا به سرعت رو به افزایش است چرا که تعداد مشترکان تلفن همراه تا پایان سال 2006 میلادی بیش از 188 میلیون تن افزايش يافته است.
از طرف دیگر بر اساس این گزارش رشد و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در قاره آفریقا در حال حاضر با حدود 20 درصد از جمعیت این قاره برابری می کند .( بیش از 922 میلیون نفر)
گزارش مذکور همچنین نشان می دهد که بازار آفریقا تا کنون موقعیت خود را تثبیت کرده است روندی که پس از انتشار موج تحت هدایت MTC Group – متشکل از Celtel, MTN, و Vodacom - بیش از پیش نیزافزایش یافته است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”