تعداد گوشي هاي بازارEMEA به 400 ميليون دستگاه مي رسد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تعداد گوشي هاي بازارEMEA به 400 ميليون دستگاه مي رسد

پست توسط DJ.HAMED »

بر اساس آخرين پيش بيني هاي صورت گرفته از جانب موسسه IDC، تعداد گوشي هاي موجود در بازار EMEA( اروپا، خاورميانه و آفريقا ) كه هم از مدل هاي قديمي و هم از مدلهاي جديد و پيشرفته تشكيل شده است ، در سال 2007 ميلادي از مرز 400 ميليون دستگاه فراتر مي رود.
اين رقم افزايش ساليانه اي معادل 12 درصد را در مقايسه با سال گذشته نشان مي دهد علاوه بر اينكه اين ميزان حدود يك سوم از حجم صادرات جهاني را نيز به خود اختصاص مي دهد.
بر اساس پيش بيني موسسه مذكور همچنين تا سال 2010 ميلادي ميزان گوشي هاي صادراتي به بازارهاي منطقه EMEA به 475 ميليون دستگاه خواهد رسيد.
موسسه مذكور همچنين پيش بيني كرده بود كه بازار اروپاي غربي در سال 2006 ميلادي به رشد كاملي دست يابد و از گوشي اشباع شود .
از طرف ديگر موسسه IDC پيش بيني كرده است كه بازار مذكور در سال 2007 ميلادي با افت محسوسي مواجه شود كه اين امر نشاندهنده اين است كه طول مدت قرارداد تلفن هاي غيراعتباري اشباع بيشتر را در زمينه افزايش تعداد مشتركان به دنبال خواهد داشت .
از طرف ديگر از نقطه نظر تكنولو‍ژيكي و فني محصولات نيز بازار شاهد پيشرفت هاي بيشتري در زمينه فناوري و گوشي هاي مدرن خواهد بود كه اين خود مي تواند دليل عمده اي براي افزايش توليد گوشي هاي مدرن و پيشرفته باشد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”