برنامه‌هاي وزارت ICT با اصل 44 مغايرت دارد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

برنامه‌هاي وزارت ICT با اصل 44 مغايرت دارد

پست توسط DJ.HAMED »

ابطحي نماينده مجلس گفت: از مسئولانIT كشور تقاضا كرده‌ايم كه در ارتباط با تحولات شگرف دنياي فناوري ارتباطات و نوآوري‌هاي جديدي كه هر روز در اين عرصه اتفاق مي افتد فعاليت كنند، اما متاسفانه مي‌بينيم كه مسئولان وزارتخانه به انجام كارهايي تمايل دارند كه خلاف اصل 44قانون اساسي است.

به گزارش ايتنا عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس گفت: وزارت ارتباطات بايد واگذاري سيم كارت را به شركت هاي خصوصي محول كند.
سيد محمود ابطحي در گفت‌وگو با فارس گفت: آنقدر كار در زمينه IT براي وزارت ارتباطات و فناوري ارتباطات وجود دارد كه در مقابل آنها توزيع سيم كارت بسيار بي اهميت است.

وي گفت: بسياري از كارهايي كه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات انجام داده با روح اصل 44 و تكاليف خصوصي سازي مغايرت دارد.
اين نماينده مجلس اظهار داشت: وزارت ارتباطات با حجيم كردن اين وزارتخانه و انجام كارهايي كه قبلا به بخش خصوصي واگذار كرده به روحيه و باورهاي بخش خصوصي و ثبات قدم ما در اجراي قانون ضربه مي‌زند.

ابطحي گفت: از مسئولانIT كشور تقاضا كرده ايم كه در ارتباط با تحولات شگرف دنياي فناوري ارتباطات و نوآوري‌هاي جديدي كه هر روز در اين عرصه اتفاق مي افتد فعاليت كنند، اما متاسفانه مي بينيم كه مسوولان وزارتخانه به انجام كارهايي تمايل دارند كه خلاف اصل 44قانون اساسي است.

وي گفت: ما تذكرات خود را به كميسيون تخصصي كه در آن وزير ارتباطات حضور داشت داديم و اميدواريم وزير محترم با صداقت و مديريتي كه در وي مشاهده كرده ايم اين كار كوچك را به عهده بخش خصوصي بگذارد و به كارهاي بزرگ‌تر در اين وزارتخانه بپردازد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”