دو سوم بریتانیایی ها فقط از 4 قابلیت تلفن همراه خود استفاده می کنند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دو سوم بریتانیایی ها فقط از 4 قابلیت تلفن همراه خود استفاده می کنند

پست توسط DJ.HAMED »

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی PayPal ، بیش از نیمی از بریتانیایی ها (53%) بر این باورند که تکنولوژی مدرن بسیار پیچیده و دشوار شده و به همین خاطر از استفاده از تکنولوژی های جدید و پیچیده رو برگردانده اند.
بر اساس این گزارش، در حالیکه بریتانیایی ها بعضا از برخی از تکنولوژی های جدید و پیشرفته استفاده می کنند ، خیلی از آنها نیز آشنایی چندانی با تکنولوژی های مذکور ندارند.
تلفن های همراه درحال حاضر در همه جا وجود دارند و بسیاری از مردم نیز به خاطر کاربردها و قابلیت های پیچیده آنها سردرگم شده اند.
بسیاری از مردم انگلستان يعني تقریبا حدود دو سوم آنان (61%) فقط از 4 قابلیت تلفن همراه خود استفاده می کنند که به ترتیب عبارتند از : برقراری تماس ، ارسال پیام ، استفاده از ساعت و دوربین آن.
این درحالی است که دو پنجم حتی نمی دانند که آیا تلفن های همراه آنان از دوربین تصویر برداری و فیلمبرداری برخوردار است یا خیر.
"نل ادواردز" یکی از تحلیلگران موسسه PayPal در همین خصوص می گوید: " این بسیار نگران کننده است که بسیاری از بریتانیایی ها در مقابل تکنولوژی و فناوری جدید سردرگم هستند و به همین خاطر تمایلی نسبت به استفاده از آن نشان نمی دهند."
وی در ادامه تصریح می کند: "ما باید با تکنولوژی روبرو شده و از آن استقبال کنیم و یا در غیر اینصورت در جهان به عنوان ملتی که از دانش و تکنولوژی هیچ شناخت و آگاهی ندارد ، شناخته خواهیم شد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”