32 شهر تا پایان بهمن تحت پوشش ایرانسل قرار می‌گیرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

32 شهر تا پایان بهمن تحت پوشش ایرانسل قرار می‌گیرد

پست توسط DJ.HAMED »

مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: 32 شهر از مجموع 70 شهر وعده داده شده، تا پایان بهمن ماه، تحت پوشش شبکه ایرانسل قرار می‌گیرند.
علی‌رضا قلمبر دزفولی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: شبکه در 32 شهر از 70 شهر در نظر گرفته شده، آماده است و با اتصال آن‌ها به شبکه سوئیچ در بهمن ماه زیر بار می‌روند.
مدیرعامل شرکت ایرانسل، قم، اردبیل، کرمانشاه، ‌مشکین‌شهر، همدان، خرم‌آباد، زنجان، سنندج، سراب، گرمی، سقز، شیراز، بروجرد، علی‌گودرز، بابل، جویبار، نیشابور، بجنورد، تربت‌جام، تربت‌حیدریه، بیرجند، تایباد، آمل، قائم‌شهر، بهشهر، شیروان، گرگان، گنبد کاووس، بندر ترکمن، فریدون‌کنار، محمود‌آباد و امیرکلا را از شهرهایی عنوان کرد که با اتصال به شبکه سوئیچ در ماه جاری تحت پوشش اپراتور دوم تلفن همراه قرار می‌گیرند.
وی، همچنین تاکید کرد: با انجام تغییرات نرم‌افزاری، تعرفه‌ها در ماه جاری بر اساس ثانیه تعیین و محاسبه خواهند شد.
دزفولی، در خصوص سیم‌کارت‌های اعتباری نیز به خبرنگار سیتنا اظهار داشت: این سیم‌کارت‌ها همانند سیم‌کارت‌های دائمی بوده و با خصوصیت پیش‌پرداختی خود باعث مدیریت و کنترل هزینه‌های مشترک می‌شود.
وی، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم که بیش از حد از سیم‌کارت‌های اعتباری استقبال شود، چراکه با توجه به قیمت مناسب، عموم مردم توانایی خرید آن را دارند.
دزفولی یادآور شد: سیم‌کارت‌ها و کارت‌های شارژ ایرانسل دارای محدودیت زمانی نیست و تعرفه هردقیقه آن 62 تومان و کمتر از سایر سیم‌کارت‌های اعتباری موجود در بازار با مبلغ 67 تومان است.
وی افزود: تاکنون بیش از 400 هزار سیم‌کارت ایرانسل توزیع شده و استقبال با افزایش شهرهای تحت پوشش سیر صعودي خواهد داشت.
دزفولی در خصوص سرویس GPRS خاطرنشان کرد: از نیمه دوم بهمن ماه و تا پایان سال جاری، به مرور برخی سرویس‌های GPRS به مشترکان اپراتور دوم ارائه می‌شود.
وی، همچنین در خصوص تشکیل شرکت سایت‌شرینگ نیز گفت: مذاکرات همچنان ادامه دارد و شکل‌گیری حقوقی "شرکت" هنوز نهایی نشده است. البته 15 سایت با شهرداری نهایی شده است که با راه‌اندازی آن‌ها، اگر ضعف پوششی هم در سطح شهر تهران باشد، مرتفع می‌شود.
مدیرعامل اپراتور دوم، در پایان تصریح کرد: ایرانسل، کاملا با ایجاد سایت‌های مشترک جهت اپراتورهای اول و دوم و تالیا موافق است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”