قيمت سيم كارت دولتي به 250 هزار تومان خواهد رسيد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

قيمت سيم كارت دولتي به 250 هزار تومان خواهد رسيد

پست توسط DJ.HAMED »

با وجود قيمت‌‏هاي فعلي سيم كارت در بازار آزاد, قطعاً استقبال بسيار كمي از ثبت نام سيم كارت انجام مي‌‏گيرد.
مهران علي نژاد، دبير انجمن صنفي فروشندگان سيم كارت تلفن همراه، در گفت وگو با خبرنگار ايلنا، در ارزيابي خود از وضعيت بازار تلفن همراه، با تاكيد بر اين‌‏كه اين بازار دچار سردرگمي است و هر كس يك قيمتي را براي سيم كارت‌‏ها تعيين مي‌‏كند، اظهارداشت: در حال حاضر متولي قيمت سيم‌‏كارت در كشور وجود ندارد و اگرچه از طريق رسانه‌‏هاي جمعي قيمت اين كالا هر روز اعلام مي‌‏شود؛ اما قيمت‌‏هاي اعلام شده با قيمت‌‏هاي بازار كاملاً متفاوت است.
وي, با بيان اين‌‏كه پس از اعلام ثبت نام سيم كارت دولتي بازار شاهد سردرگمي بيشتري نسبت به گذشته شده است, يادآور شد: فعالان بازار نمي‌‏توانند پيش‌‏بيني صحيحي از اين بازار داشته باشند.
علي نژاد، با اشاره به سيم كارت‌‏هاي كد 1 ، 2 و 3 اپراتور اول، گفت: به نظر مي‌‏رسد افت قيمت در كدهاي مذكور به شدت ساير كدها باشد.
وي، با بيان اين‌‏كه افت قيمت سيم كارت جلوي سرمايه‌‏گذاري در اين بخش را گرفته است، تصريح كرد: بسياري از سرمايه‌‏گذاران با ورود سرمايه‌‏هاي خود به اين بخش سبب ايجاد اشتغال شده بودند كه با كاهش قيمت‌‏ها، به سمت بيكاري سوق پيدا كردند.
دبير انجمن صنفي فروشندگان سيم كارت، با بيان اين‌‏كه جنبه سرمايه‌‏گذاري سيم كارت از بين رفته است, اظهارداشت: به نظر مي‌‏رسد استقبال بسيار كمي از ثبت سيم كارت 288 هزار توماني صورت بگيرد.
وي, با اشاره رقابت بين اپراتور اول و دوم در عرضه سيم كارت، گفت: شركت ايرانسل براي رقابت با اپراتور اول بايد خدمات و كيفيت سيم كارت خود را افزايش دهد.
علي نژاد، گفت: با واگذاري سيم‌‏كارت‌‏هاي 288 هزار توماني اپراتور اول به نظر مي‌‏رسد قيمت سيم‌‏كارت برخي از كدها در بازار آزاد به زير 250 هزار تومان هم برسد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”