Seagate حافظه تلفن های همراه را افزایش می دهد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

Seagate حافظه تلفن های همراه را افزایش می دهد

پست توسط DJ.HAMED »

شرکت Seagate Technology تکنولوژی جدیدی را موسوم به Digital Audio Video Experience (DAVE) معرفی کرده است که میزان ذخیره سازی بی سیم را در تلفن های همراه افزایش داده و به چند گیگابایت مي رساند.
انتظار می رود که تکنولوژی جدید، اپراتورهای شبکه را قادر سازد تا بودجه و سرمایه کافی را برای سرمایه گذاری در خصوص شبکه های چندرسانه ای پرسرعت اختصاص دهند .
پلتفورم DAVE تکنولوژی است که امکان ذخیره سازی اطلاعات در تلفن هاي همراه و دستگاه های بی سیم را به میزان 10 تا 20 گیگابایت افزایش می دهد.
این پلتفورم به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ذخیره سازی ،فایل های دیجیتال را در تلفن های همراه ، کامپیوترها و دیگر دستگاه ها و تجهیزات بی سیم ، پخش و ارسال کند.
DAVE با بهره برداری از Bluetooth1 و یا WiFi2 می تواند ظرفیت اضافی ذخیره سازی را بدون تاثیر گذاری بر قیمت گوشی های تلفن همراه ، ممکن کند.
بر اساس این گزارش با استفاده از پلتفورم ذخیره سازی DAVE ، مصرف کنندگان می توانند تمامی برنامه های چند رسانه اي خود را بر روی یک دستگاه ذخیره کنند.
تکنولوژی مذکور این امکان را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا بتوانند تمامی فایل های صوتی و تصویری ، برنامه های سرگرم کننده خود را از طریق شبکه های تلفن همراه ، دانلود کنند.
انتظار می رود که پلتفورم ذخیره سازی همراه DAVE در فصل دوم سال 2007 میلادی در اختیار تولید کنندگان و سرویس دهندگان مخابراتی قرار گیرد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”