17تا 18درصد از sms های سیم کارت 0912 به مشترکان نمی رسد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

17تا 18درصد از sms های سیم کارت 0912 به مشترکان نمی رسد

پست توسط DJ.HAMED »

معاون نظارت برشبکه شرکت ارتباطات سیار گفت: 17تا 18درصد از sms هاي سيم کارت دولتي کد 0912 به مشترکان تلفن همراه نمی رسد .
"محمد حسين فلاح اصغري " روز شنبه در نشست مطبوعاتی این شرکت افزود: مشکل ارسال پنج تا شش درصد از sms هایی که به دست مشترکان نمی رسد مربوط به مشکلات مراکز پیام کوتاه ( ( smsc است و بقیه نیز ناشی از مشکلات گیرنده از جمله دایورت به شماره های اشتباه است.
برخی از افراد برای اینکه به تلفن همراه خود پاسخ ندهند و تماس گیرندگان نیز متوجه این کار آنان نشوند بجای خاموش کردن گوشی ، آن را به شماره تلفنی که در شبکه مخابراتی موجود نیست ، دایورت می کنند.
در این حالت ، پس از تماس با شماره مورد نظر ، "بوق ممتد به معنی مشغول بودن مشترک" یا پیام "شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد" از سوی اپراتور شنیده می شود.
در این صورت تنها از طریق sms می توانید پیام خود را به این اشخاص برسانید.
بسياري از مشتركان شرکت ارتباطات سیار، اپراتور دولتي تلفن همراه، از فراوانی پيام‌هاي اشتباه ضبط شده در سيستم اين شبكه، مانند تلفن همراه مورد نظر خاموش بوده ....، مشترك مورد نظر در شبكه موجود نمی باشد و ... در هنگام وصل نشدن ارتباطات تلفني گلايه دارند و می گویند: برخی اوقات در هر بار تماس ، پیام جدیدي شنیده می شود که معاون نظارت بر شبکه ارتباطات سیار در این باره نیز گفت:علت پیامهای اشتباهی که پس از گرفتن شماره های تلفن همراه شنیده می شود فقدان پیام در سیستم های خریداری شده به تعداد رخدادهای پیش آمده است.
وی افزود: گروه بهينه‌سازي سوييچ ارتباطات سيار، در حال دسته‌بندي رويدادها و پيام ها است و تا به حال كارهايي انجام داده است.
فلاح اصغری اظهار داشت: به هر حال در اثر عملیات توسعه شبکه ، تعداد پیام های اشتباه افزایش می یابد و چون شبکه در حال توسعه است مجبوریم در هر مرحله شبکه را بهینه سازی کنیم.
بنابراین مشترکان سیم کارت اپراتور اول تا زمانی که توسعه شبکه اپراتور اول ادامه دارد باید با این مشکل کنار بیایند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”