برخی مردم سیم‌کارت دارند، گوشی ندارند!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

برخی مردم سیم‌کارت دارند، گوشی ندارند!

پست توسط DJ.HAMED »

رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری و تلفن همراه، معتقد است که با نزدیک شدن به ایام نوروز و تعطیلات سال نو، وضعیت بازار گوشی تلفن همراه از شرایط کنونی خارج شده و به گفته او "به مراتب نابسامان" خواهد شد.
ابراهیم درستی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: به دلیل ناهماهنگی عرضه و تقاضا، بازار گوشی تلفن همراه در روزهای پایانی سال، با شرایط خاصی مواجه خواهد شد، چراکه به نظر می‌رسد عرضه و تقاضا در بازار با یکدیگر همخوانی ندارد.
درستی، خاطرنشان کرد: در طول شش ماه اخیر، با کاهش واردات گوشی روبه‌رو بوده‌ایم و نه تنها برخی گوشی‌های غیر استاندارد در سطح بازار موجود است، بلکه انواع گوناگون ضمانت‌های تقلبی نیز مشاهده می‌شود.
درستی، افزود: با در نظر گرفتن واگذاری سیم‌کارت‌های جدید و همچنین عمر مفید گوشی تلفن همراه، کالاهای کنونی، جواب‌گوی بازار نیست؛ به گونه‌ای که با وجود تمهیدات وزارت ارتباطات مبنی بر کاهش قیمت‌ سیم‌کارت‌، برخی افراد حتی سیم‌کارت تهیه کرده‌اند، ولی به دلیل نداشتن گوشی از سیم‌کارت استفاده نمی‌کنند(!)
رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری و تلفن همراه، بر لزوم تعدیل تعرفه در کمیسیون ماده یک تاکید و تصریح کرد: در صورت تعدیل، شرایط کاملا متحول خواهد شد.
درستی، در ادامه خطاب به کاربران گوشی تلفن همراه هشدار داد تا به منظور جلوگیری از بسیاری ازمشکلات و مسائل، پیش از تعمیر و تعویض تلفن همراه، تمامی اطلاعات شخصی و محرمانه داخل گوشی‌های خود را پاک کنند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”