نقشه گوگل در تلفن های همراه مجهز به ویندوز

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نقشه گوگل در تلفن های همراه مجهز به ویندوز

پست توسط DJ.HAMED »

گوگل اخیرا سرویس Google Maps for mobile را برای دستگاه های تلفن همراه هوشمندی نظیر Treo 750, 700wx و700w که مجهز به سیستم Windows Mobile هستند ، ارائه داده است.
پالم و گوگل پیشتر در اکتبر سال 2006 میلادی از راه اندازی سرویس مذکور در محصولات Palm
OS و Treo خبر داده بودند و اکنون نیز سرویس مذکور را در کل تلفن های هوشمند Treo آمریکا ، به كار گرفته اند.
بر اساس این گزارش نسخه Google Maps برای تلفن های همراه به استفاده کنندگان امکان می دهد تا نقشه های کنترل شده مخابراتی و تصاویر ماهواره ای را مشاهده کرده و موقعیت های محلی تجاری و نقشه های راهنمای ترابری و همچنین آخرین اخبار مربوط به وضعیت ترافیکی را دریافت و رویت کنند.
نسخه Windows Mobile 5.0 "گوگل مپ" برای تلفن های همراه همچنین با سیستم GPS سازگار است و به کسانیکه دستگاه تلفن همراه آنان با GPS سازگاری دارد امکان می دهد موقعیت خود را مشاهده و شناسایی کنند.
در دستگاه هایی که به سیستم GPS مجهز هستند و با سیستم Windows Mobile 5.0 کار می کنند ، سرویس Google Maps بدون آنکه از استفاده کنندگان بخواهد تا موقعیت خود را وارد کنند، موقعیت جغرافیایی صحیح آنان را نشان می دهد.
در برنامه کاربردي مذکور بصورت اتوماتیک موقعیت جغرافیایی حقیقی استفاده کننده بر روی نقشه با یک نقطه چشمک زن آبی رنگ نشان داده می شود .
Google Maps برای تلفن های همراه یک برنامه کاربردي رایگان است که برای اولین بار در نوامبر سال 2005 میلادی در آمریکا راه اندازی شد و در حال حاضر نیز در آمریکا بر روی اکثر دستگاه های مجهز به J2ME و تمامی گوشی های تمام رنگی BlackBerry و همچنین تمامی دستگاه های پالم مجهز به سیستم OS 5 به بالا ، موجود می باشد.

taliyanews
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”