بازار خدمات ارزش افزوده تلفن همراه 93 ميليارد دلاري مي شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازار خدمات ارزش افزوده تلفن همراه 93 ميليارد دلاري مي شود

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- بر اساس تحقیقات جدیدی که صورت گرفته ، سرویس های "اس ام اس" و "ارسال پيام چندرسانه اي" در سال 2011 میلادی بیش از نیمی از درآمد های اپراتورهای تلفن همراه را در سراسر جهان به خود اختصاص خواهند داد.
بر اساس این گزارش، دستیابی به اینترنت از طریق تلفن همراه یکی از عمده ترین زمینه های افزایش درآمد در بازار اپراتورهای تلفن همراه خواهد بود.
بر اساس این تحقیقات که توسط شرکت Informa Telecoms & Media انجام شده است ، تنها بازار تامين محتوا و برنامه های سرگرم کننده تلفن همراه تا سال 2011 به ارزشی معادل 150 میلیارد دلار دست خواهد یافت.
درآمدهای حاصل از سرویس ارسال پیام از جمله : "اس ام اس " ، "ام ام اس" و " IM" در مجموع از میزان 60 میلیارد دلاری که سال گذشته به ثبت رسیده بود، در سال جاری به 67.4 میلیارد دلار افزایش داشته است و پیش بینی می شود که تا سال 2011 میلادی نیز به 93 میلیارد دلار افزایش یابد.
درآمد حاصل از بخش موسیقی ، بازی های تلویزیونی ، برنامه های مختلف شرط بندی و برنامه هاي مخصوص بزرگسالان نیز در مجموع از میزان 18.8 میلیارد دلاری که در سال 2006 به ثبت رسیده بود در طول 5 سال آینده به میزان 38 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.
بازار موسیقی تلفن همراه همچنان هم یکی از عمده ترین زمینه های درآمد زای بازار سرگرمی های تلفن همراه را به خود اختصاص می دهد اما نقش آن به تدریج با افزایش تقاضا برای سرویس های ویدیو و تلویزیون همراه ، کم رنگ تر خواهد شد.
بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ، سهم موسیقی که سال گذشته حدود 40 درصد از بازار مذکور را به خود اختصاص داده بود تا سال 2011 میلادی به 36 درصد کاهش خواهد یافت.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”