ارزش سهام Infineon پس از انعقاد قرارداد با نوكيا افزايش يافت

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ارزش سهام Infineon پس از انعقاد قرارداد با نوكيا افزايش يافت

پست توسط DJ.HAMED »

تاليا نيوز- پس از آنكه شركت Infineon توليد كننده آلماني تراشه از انعقاد قراردادي با نوكيا خبر داد، ميزان سهام آن 10 درصد افزايش يافت.
بر اساس اين گزارش ، قرار است طبق توافقات به عمل آمده شركت مذكور پلتفورم هايي متشكل از يك تراشه واحد را براي خط جديد توليد تلفن هاي ارزان قيمت نوكيا ، ارائه دهد.
لازم به ذكر است پس از آنكه BenQ Mobile - يكي از مشتريان اصلي شركت Infineon - در آلمان با ورشكستگي مواجه شد، شركت Infineon به شدت تحت فشار قرار گرفت و اكنون با در نظر گرفتن انعقاد قرارداد جديد به نظر مي رسد بازار شركت مذكور بار ديگر با رونق و موفقيت مواجه شود.
شركت Infineon كه يكي از بزرگترين شركت هاي توليد كننده تراشه در اروپا محسوب مي شود پيشتر پيش بيني كرده بود كه تا پايان سال با ورشكستگي مواجه خواهد شد.
اما پس از آنكه قرارداد با نوكيا قطعي شد ، Infineon اعلام كرد اطمينان دارد قرارداد مذكور با شركت نوكيا، ضرري را كه پس از ورشكستگي شركت BenQ متوجه شركت شده بود، جبران خواهد كرد.
بر اساس اين گزارش گمانه زني هايي وجود دارد كه بر اساس آن گفته مي شود شركت Infineon احتمالا سخت افزارهاي مورد نياز iPhone را كه محصول جديد كمپاني Apple است ، تامين خواهد كرد .

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”