سرویس Live ویندوز براي گوشی های همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سرویس Live ویندوز براي گوشی های همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- مایکروسافت در هفته گذشته در جریان کنگره جهانی 3GSM در بارسلونای اسپانیا ، 3 سرویس جدید از مجموعه سرویس های Windows Live services را برای تلفن های همراه معرفی کرد.
سرویس های "Live Search for Windows Mobile" و "Live Search for Java" پیشرفته ترین خدمات جستجوي محلی و موقعیت یابی را ارائه می دهند و این در حالی است که Windows Live
for Windows Mobile" از قابلیت هایی نظیر "ای میل همراه ، سرویس ارسال پیام و سرویس جستجو بهره می برد.
به گفته مایکروسافت برنامه کاربردی Live Search "ویندوز موبایل" و "جاوا" امکان دسترسی سریع به فهرست موقعیت ها و اماکن محلی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.
سرویس Live Search ویندوز موبایل از امکانات و قابلیت های اضافی دیگری نظیر دسترسي به تصاویر ماهواره ای ، GPS و همچنین امکان ارسال نتایج جستجوی مورد نظر به دستگاه های دیگر ، برخوردار است.
سرویس طبقه بندی شده جستجوی محلی به كاربران امكان می دهد تا بتوانند با توجه به موقعیت فعلی خود ، رستوران ها ، هتل ها و مراکز خرید مورد نظرشان را بيابند.
به گفته مایکروسافت ، جستجوهای مذکور نتایجی از جمله آدرس ، تلفن و دیگر جزئیات مربوط به محل مورد نظر را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و همچنین از این قابلیت برخوردار هستند که موقعیت تماس برقرار شده را نیز مشخص کنند.
سرويس ياد شده ، ارائه اطلاعات مربوط به وضعیت ترافیکی در بیش از 25 شهر آمریکا از جمله بوستون ، شیکاگو ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو ، سیاتل ، واشنگتن دی سی ، و چند شهر دیگر را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
به گفته مایکروسافت ،ين سرويس وضعیت مربوط به شرایط ترافیکی را با استفاده از علائم و منحنی های سبز ، قرمز و زردرنگ در نقشه های محلی مشخص می کند تا وضعیت ترافیکی را در زمان مورد نظر برای كاربر مشخص کند.
به گفته مایکروسافت Live Search به زودی در آمریکا و انگلیس در اختیار آن دسته از مشتریانی که از تلفن های همراه مجهز به سیستم های ویندوز موبایل هستند قرار خواهد گرفت که از جمله این گوشی ها می توان به گوشی های نوکیا سری 40 و سری 60 و همچنین گوشی های موتورولا RAZR/SLVR و گوشی های سامسونگ و ال جی اشاره کرد.
از طرف دیگر سرویس های Windows Live مخصوص Windows Mobile این امکان را در اختیار استفاده کنندگان قرار خواهند داد تا آنان بتوانند از قابلیت هایی نظیر Windows Live Mail, Windows Live Messenger,
Live Search و Windows Live Spaces که صرفا به منظور کار با ویندوز موبایل طراحی شده اند، استفاده کنند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”