وودافون سرویس Google Maps را در اختیار مشترکین قرار می دهد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

وودافون سرویس Google Maps را در اختیار مشترکین قرار می دهد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- وودافون اپراتور انگلیسی تلفن همراه قصد دارد با همکاری گوگل سرویس نقشه خوان اين موتور جستجو موسوم به Google Maps را در اختیار مشترکین خدمات همراه خود قرار دهد. اين سرويس لیست و فهرست موقعیت ها و اماکن محلی و همینطور امكانات متنوع ديگر را در اختيار كاربران قرار مي دهد.
"فرانک رووکامپ" رئیس بازاریابی وودافون در همین خصوص تصریح کرده شرکت مذکور سرویس Google Maps را به عنوان یک موفقیت جدید در مناسبات و همکاری های میان دو شرکت در نظر می گیرد.
از طرف دیگر "نیکش آرورا" قائم مقام عملیاتی گوگل در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا در همین خصوص اعلام کرده که اين شرکت قصد دارد به مردم کمک کند و اطلاعاتی را که جستجو می کنند در اختیار آنان قرار دهد.
وی با توصیف کردن این اقدام به عنوان یک اقدام بسیار مهم در ادامه یادآور شد سرویس مذکور این فرصت را در اختیار مشتریان وودافون قرار دهد که آنان در زمان حرکت موقعیت خود را بدانند.
بر اساس این گزارش ، وودافون همچنین اعلام کرده که قصد دارد سرویس بین المللی انتقال همراه پول را نیز با همکاری Citigroup راه اندازی کند و به این ترتیب این امکان را برای مشترکین و مشتریان خود به وجود آورد که به راحتی بتوانند از طریق تلفن های همراه خود وجود نقدی را از شخصي به شخص ديگر در سراسر جهان انتقال دهند.
به گفته مسولان وودافون سرویس مذکور بیشتر به منظور ایجاد تسهیلات در زمینه انتقال پول کارگران مهاجر به خانواده هایشان در نظر گرفته شده است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”