با تلفن همراه در را باز كنيد!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

با تلفن همراه در را باز كنيد!

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- شرکت Waleli وابسته به Dutch wireless اعلام کرده قصد دارد سرويس "زنگ در GSM" را ابتدا در اروپا و سپس در سطح جهان راه اندازی کند.
"زنگ در Waleli GSM" که در حال حاضر در کشور هلند در بازار موجود است یکی از قابلیت های هوشمند تکنولوژی تلفن همراه GSM است که به مردم امكان می دهد حتی در مواقعی که در منزل حضور ندارند از طریق تلفن های همراه خود بتوانند به زنگ در منزلشان پاسخ دهند و با مراجعه کنندگان صحبت کرده و حتی در را برای آنان باز کنند.
در حال حاضر شرکت Waleli در حال مذاکره با شرکاي خود برای بازاریابی محصول مذکور است و کار بازاریابی محصول جدید در خارج از کشور هلند از اواخر سال جاری آغاز می شود.
GSM doorbell از طریق متخصصان سیستم امنیتی خانه ها بازاریابی می شود چرا که دستگاه مذکور به نوعی نیز با سیستم درب های الکترونیکی مرتبط است.
GSM doorbell نظیر تمامی زنگ های دیگری است که در خانه ها وجود دارند با این تفاوت که هنگامیکه مراجعه کننده زنگ در خانه شخص را به صدا درمی آورد این زنگ از طریق شبکه تلفن همراه و از طریق تلفن همراه شخص به صدا در می آید.
مراجعه کننده می تواند از طریق یک صفحه كنترل ارتباطی کوچک که در مجاورت کلید زنگ نصب شده است با صاحبخانه صحبت کند.
GSM doorbell همچنین می تواند به عنوان درب بازکن الکترونیکی نیز محسوب شود به این ترتیب که به صاحبخانه اجازه می دهد تا از طریق صفحه کلید تلفن همراه خود و با استفاده از یک رمز درب ورودی را باز کند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”