درآمد جهانی حاصل از SMS به 67 میلیارد دلار می رسد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

درآمد جهانی حاصل از SMS به 67 میلیارد دلار می رسد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- بر اساس گزارش جدیدی که توسط موسسه Portio Research ارائه شده است ، آینده خوب و پر رونقی برای بازار SMS پیش بینی می شود که همچنان هم پیشتاز و تک ستاره خدمات و سرویس های ارزش افزوده محسوب می شود.
بر اساس این گزارش ترافیک و درآمد مربوط به سرویس مذکور با پیش بینی های انجام شده مطابقت دارد ولی در عین حال میزان رشد درآمد SMS هنوز هم به اندازه میزان رشد حجم ترافیکی آن نيست که این امر بیشتر به خاطر قیمت رو به کاهش این سرویس اطلاعاتی است.
گفته می شود که میزان درآمد جهانی SMS تا سال 2012 به 67 میلیارد دلار مي رسد که این میزان درآمد از 3.7 تریلیارد پیام به دست خواهد آمد.
میزان ترافیک SMS تا کنون در بازارهای پیشرفته به سطح ثابتی نرسیده است و همچنان هم در حال رشد و افزایش است و حال آنکه بازار آمریکا بیش از حد انتظار در حال رشد است.
بازار SMS علی رغم قیمت های رو به پایین آن همچنان هم با جذب کردن مشترکین جدید سودآور است .
برای اکثر مردم، گوشی ها ی جدید به جزسرویس های اولیه خود که شامل صدا و SMS می شوند کاربردهای معدود دیگری را نیز در برمی گیرند و این امر به این معناست که 1.4 میلیارد مشترک جدید دیگر نیز در منطقه آسیا به مجموعه مشترکین همراه افزوده خواهند شد که این امر گسترش و افزایش ترافیک SMS را در منطقه به دنبال خواهد داشت.
بر اساس این گزارش پیش بینی می شود که تا سال 2011 میلادی با گسترش دستگاه های تلفن های همراه هوشمند و اینترنت بی سیم ، سیستم ارسال پیام فوری همراه (MIM) به خصوص در بازارهایی نظیر آمریکای شمالی به عنوان سرویس اصلی پیام رسان ، جایگزین سرویس SMS خواهد شد

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”