20% از كاربران تلفن همراه به فكر خو

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

20% از كاربران تلفن همراه به فكر خو

پست توسط Ali Singer »

بيست‌وچهار درصد از كاربران تلفن همراه به هر تماسي پاسخ مي‌دهند /يك‌پنجم كاربران به‌دنبال خودنمايي با تلفن‌هاي همراه خود هستند

پاسخ دادن به زنگ تلفن همراه براي برخي به صورت يك عادت در آمده است. به‌طوري‌كه عده‌ي قابل توجهي از كاربران اين وسيله در هر هنگام از شبانه‌روز و تحت هر شرايطي كه باشند، به هر تماسي فورا پاسخ مي‌دهند.

سايت تحقيقاتي ZDNet در مقاله‌ي خود مي‌نويسد: 24 درصد از كاربران بزرگ‌سال تلفن همراه احساس مي‌كنند كه مجبورند به تلفن‌هاي خود پاسخ بدهند؛ حتي اگر اين پاسخ دادن در هنگام غذا خوردن يا ملاقات شخصي قابل احترامي باشد. البته در دنياي امروزه بشر از هر وسيله‌اي براي خودنمايي و جلب توجه اطرافيان به‌خوبي استفاده مي‌كند و در اين بين تلفن همراه از اين قاعده مستثني نيست. 22 درصد از مشتركان بر اين باورند كه عده‌ي بسياري براي اين‌كه ديگران را متوجه سازند كه تلفن همراه دارند، با آن تماس گرفته يا در صورت دريافت تماسي بي‌موقع، به آن پاسخ مي‌دهند.

پنجاه و دو درصد از مالكان تلفن همراه نيز مي‌گويند كه در تمامي مواقع دستگاه‌هاي خود را به همراه دارند و 81 درصد هميشه تلفن خود را روشن نگه مي‌دارند.

بيست و دو درصد از كاربران مي‌گويند به هنگام صحبت كردن با تلفن همراه به قدري غرق صحبت مي‌شوند كه فراموش مي‌كنند كجا هستند و به كجا مي‌روند كه اين موضوع در ميان 39 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله به چشم مي‌خورد.

هجده درصد از مشتركان تلفن همراه پيام‌هاي تبليغاتي غيرمنتظره‌اي از طرف شركت‌ها و موسسات مختلف دريافت مي‌كنند.

شما از كدوم دسته هستيد؟ :-)
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط ahmad16162 »

من که از اين قضيه جدام. :grin: دليلشم قبضمه که 10 هزار تومن بيشتر نمياد.
(بر عکس قبض تلفن اتاقم :-) )
آيا سيو همان سيب است؟ :grin:
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

Ali Singer, من که به همه جواب میدم حتی اگه سر ناهار باشم اخه ادم میگه شاید کار واجب داشته باشه که زنگ زده البته شبها خاموش میکنم :D
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72640 بار
سپاس‌های دریافتی: 31669 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

ahmad16162,
دقيقا مثل من :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

پست توسط jeeerjeeerak »

اگه کار واجب باشه دوباره زنگ مي زنه . به نظرم که کار جالبي نيستش که همه جا و در همه حال به تمامي تلفن ها جواب داد . :-D
مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد !!
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

پست توسط Ali Singer »

دروغ چرا....من اگه خودم با يكي حال نكنم جوابشو نميدم...ديدين بعضيا سيريش ميشن ول كن معامله هم نيستن :cool:
اينجاس كه ديگه دودر كردن و پيچوندن جايز هست :grin: ولي از شوخي گذشته اينكه ميگن خيليا براي جلب توجه از موبايل استفاده ميكنن ديگه فكر نميكنم اين روزا زياد درست باشه چون اكثرا موبايل دارن و از گوشي هاي خيلي خوب و به روز هم استفاده ميكنن اينه كه ديگه اينم به صورت يه چيز خيلي عادي در اومده و چيزي نيست گه بخوايم باهاش كلاس بزاريم :-)
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

Ali Singer,
علي جان من با شما موافقم اما خودم چندين بار توي دانشگاه مثلا ديدم که طرف گوشيشو همينجوري ميگيره دره گوشش و معلوم نيست با کي و چي ميگه :grin: تازه بعضي اوقات هم در همين حالت گوشي زنگ ميخوره و بنده خدا خجالت هم نميکشه ميگه گوشي پشت خطي دارم :grin: :-D با اينجور آدما بايد چيکار کرد؟ :-?
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
من به شخصه خودم هميشه و در همه حال گوشيم و جواب مي دم. قابل توجه که شبها هم خاموش نمي کنم :eek: .
Don't play games with the ones who love you
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

تازه بعضي اوقات هم در همين حالت گوشي زنگ ميخوره و بنده خدا خجالت هم نميکشه ميگه گوشي پشت خطي دارم

خیلی باهال بود :grin: دقیقا بعضی ها همینطورین :eek:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”