اپراتور اول تا شهریور GPRS عرضه می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اپراتور اول تا شهریور GPRS عرضه می کند

پست توسط DJ.HAMED »

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار دربارۀ زمان واگذاری سیم کارت های اعتباری دولتی که در بهمن ماه 85 ثبت نام شده اند، یک میلیون و صد هزار سیم کارت اعتباری آماده شده و در برنامه این است که واگذاری آن ها را از اواخر فروردین ماه و اوایل اردیبهشت ماه آغاز کنیم.
وحید صدوقی اظهار کرد: واگذاری ابتدا در استان هایی آغاز می شود که ظرفیت سازی در آن انجام شده است و کار واگذاری سیم کارت های اعتباری باقی مانده نیز تا پایان خرداد ماه خواهد رسید.
او با بیان این که کیفیت مکالمات تلفن همراه امسال نسبت به سال گذشته 50 درصد بهتر شده است، تصریح کرد: با بهینه سازی که برای نوروز امسال در آنتن های BTS تهران انجام دادیم در حال حاضر کیفیت مکالمات از مطلوبیت بیشتری برخوردار شده است، به عبارت دیگر مشترکان در شبکه های تلفن همراه کمتر با قطعی و یا نبود آنتن دهی مواجه می شوند.
او ادامه داد: برنامه ما این است که تمام سیم کارت های ثبت نامی بهمن ماه 85 اعم از دائمی و اعتباری تا پایان خرداد ماه جاری واگذار و به متقاضیان تحویل داده شود.
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار درباره این که آیا پس از واگذاری این سیم کارت ها مجدد ثبت نام خواهند داشت، خاطر نشان کرد: همان طور که وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات عنوان کرده است ثبت نام جدید سیم کارت تلفن همراه پس از واگذاری سیم کارت ثبت نامی بهمن ماه 85 در خرداد ماه را در برنامه داریم، چرا که پیش بینی می کنیم متقاضی سیم کارت تلفن همراه زیاد باشد.
صدوقی، دربارۀ این که اپراتور اول چه زمانی سرویس GPRS مانند دسترسی به اینترنت و MMS را برای مشترکان خود امکان پذیر می کند، خاطر نشان کرد: همان طور که قبلاً قول داده ایم تا شهریور ماه این سرویس ها برای مشترکان فعال خواهد شد، امیدواریم پیمانکاران ما در این زمینه تمام تلاش خود را انجام دهند تا در زمان مقرر به وعده های خود عمل کنیم.
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پایان فعالیت های اپراتور اول در سال 86 را به روز رسانی سیم کارت تلفن همراه برای کلیۀ متقاضیان عنوان کرد و گفت: ارتقای کیفیت سرویس ها و تنوع آنها و ایجاد زمینۀ رقابت سالم میان اپراتورهای فعال در کشور برای ارائه خدمات، بهتر از برنامه های مهم حوزۀ تلفن همراه کشور است.

[External Link Removed for Guests]

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”