توافق نوکیا و سامسونگ در خصوص استاندارد تلویزیون همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

توافق نوکیا و سامسونگ در خصوص استاندارد تلویزیون همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- نوکیا موافقت کرده که با همکاری سامسونگ استانداردهای مربوط به تلویزیون همراه را بر مبنای تکنولوژی محبوب DVB-H، تدوين كرده و در جهت تبليغ و به كار گيري آنها تلاش كند.
به گزارش تاليانيوز، نوکیا اعلام کرد دو طرف قصد دارند از راه اندازی سرویس های پخش برنامه های تلویزیونی همراه حمايت قرار كنند.
این درحالی است که هم سازندگان و هم اپراتورهای تلفن همراه مایل هستند به صورت بالقوه از بازار پر رونق پخش سيار برنامه های تلویزیونی ، استفاده ببرند ، حال آنکه راه اندازی سرویس های مذکور به خاطر عدم تكميل تکنولوژی های مربوطه و ناسازگاري آنها با هم با اختلال مواجه شده است.
نوکیا و دیگر مهره های برتر اين صنعت بیشتر مایل هستند از استاندارد DVB-H برای تلفن های همراه خود استفاده کنند، اما تکنولوژي های رقيب نظیر DMB و MediaFlo به خاطر روند کند راه اندازی شبکه های DVB-H ، زمینه مناسبی را برای فعالیت و خودنمایی به دست آورده اند.
نوکیا اعلام کرده که کمپانی مذکور و شرکت سامسونگ قصد دارند تلفن های همراه DVB-H خود را به گونه ای طراحی و تولید کنند که با استانداردهای مشابه - همانند "سیستم خدمات شبکه نوکیا" - مطابقت داشته باشد.
بر اساس بیانیه مذکور نوکیا و سامسونگ قصد دارند در خصوص به کارگیری استاندارد OMA BCAST برای اپراتورهای همراه ، با یکدیگر همکاری کنند.
:grin:

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”