گوشي های همراه وایمکس اوایل سال 2008 عرضه می شوند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشي های همراه وایمکس اوایل سال 2008 عرضه می شوند

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- با افزايش همگرايي بين فناوري هاي مختلف بي سيم زمينه براي عرضه تلفن هاي همراه سازگار با اين فناوري ها هم فراهم آمده. در اين ميان فناوري وايمكس به علت ايجاد پهناي باند فراوان، سرعت بالاي تبادل ديتا و نيز پوشش گسترده ترش نسبت به ديگر فناوري هاي بيسيم از محبوبيت خاصي برخوردار است.
به گزارش تاليانيوز، نوکیا با درك چنين شرايطي قصد دارد فروش تلفن های همراه سازگار با استاندارد بی سیم ویماکس را تا اوایل سال 2008 میلادی آغاز کند.
استاندارد ویماکس امکان دسترسی بسیار سریع به اینترنت از طریق دستگاه های لپ تاپ، تلفن هاي همراه و دیگر دستگاه های همراه را ، فراهم می آورد.
در مقابل موتورولا که نزدیکترین رقیب نوکیا در بازار گوشی همراه محسوب می شود، در نظر دارد تا سال 2008 میلادی اولین تلفن همراه ویماکس خود را عرضه كند.
بر اساس این گزارش، کمپانی های اینتل ، نوکیا، سامسونگ و موتورولا همگی از استاندارد باز و نامحدود ویماکس به عنوان یک گزینه پهن باند بی سیم در کنار شبکه های تلفن همراه نسل سوم برای برقراری ارتباط اینترنتی، حمایت می کنند.
بر اساس این گزارش، با استفاده از ویماکس پهنای باند بی سیم با قیمت پایینی - حداقل 10 برابر ارزانتر از شبکه نسل سوم تلفن همراه موجود - در دسترس است ،. ولی این نکته را هم نباید فراموش کرد در عین این كه استاندارد مذكور دسترسی سریع به اینترنت را ممكن مي كند به همان اندازه نیز برای برقراری تماس صوتی مناسب نیست.
:grin:

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”