حتی یک مورد گوشی غیر مجاز رجیستر شده وجود ندارد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

حتی یک مورد گوشی غیر مجاز رجیستر شده وجود ندارد

پست توسط DJ.HAMED »

حتی یک مورد گوشی قاچاق و غیر مجاز فاقد برگ سبز گمرک و مجوز بازرگانی که رجیستر و وارد شبکه ارتباط سیار شده باشد، وجود ندارد.
مهندس غلام‌علی سلیمانی، مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات شرکت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، تصریح کرد: امکان فعال شدن هیچ نوع گوشی غیر مجاز و قاچاق تلفن همراه - به جز سونی‌اریکسون - در شبکه ارتباطات سیار وجود ندارد.
سلیمانی، در خصوص گوشی‌های سونی‌اریکسون، گفت: این گوشی‌ها، به دلیل وجود نرم‌افزار کامپیوتری ویژه خود، مستثنی است. البته این گوشی نه به دلیل وجود مشکلی در سیستم مخابرات و شرکت ارتباطات سیار، بلکه به دلیل سیستم نرم‌افزاری خود، در شرایط متفاوتی قرار دارد.
وی، گفت: علم امروز، ثابت کرده است که امکان رجیستر شدن سایر گوشی‌ها نظیر نوکیا، سامسونگ و نظایر آن در شبکه ممکن نیست.
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات شرکت مخابرات ایران، در پایان، تاکید کرد: در صورت یافتن حتی یک گوشی غیر قانونی فعال در شبکه تلفن همراه، جایزه نفیسی اهدا خواهیم کرد.
:grin:

[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6691 بار
سپاس‌های دریافتی: 12081 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

:::P :::P :::P :::P جايزه ماله منه!!! چون گوشي من قاچاقي هست ولي با مخابرات هم کار ميکنه!! البته الان ايرانسل دارم :razz:
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt »

اگر جدي جدي جايره ميده من يه 10 نفري معرفي کنم ::ss
حالا چي ميده؟ :-(