6120 كلاسيك نوكيا به زودي عرضه مي شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

6120 كلاسيك نوكيا به زودي عرضه مي شود

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- امروزه افراد زيادي از گوشی های تلفن همراه خود برای انجام کارهای شخصی استفاده می کنند نظیر دانلود کردن موسیقی ، پخش برنامه های ویدیویی ، جستجو در اینترنت و یا دریافت ای میل و ضمائم مربوط به آن.
به گزارش تاليانيوز، گوشي جديد نوکیا 6120 ، با برخورداري از فناوري HSDPA انجام تمامی قابلیت های مذکور را سریعتر می کند.
لازم به ذکر است که تکنولوژی HSDPA يا (High Speed Downlink Packet Access) در حقیقت یک تکنولوژی پیشرفته برای دانلود کردن با سرعتی 10 برابر بیشتر از شبکه های نسل سوم WCDMA می باشد.
نوکیا 6120 که مطابق با خصوصیات زندگی پرتراکم امروزی طراحی شده ، قابلیت های متعددی را در بر دارد که از جمله می توان به 2 دوربین آن اشاره کرد.
گوشي مذکور از یک دوربین عکسبرداری 2 مگاپیکسلی با قدرت زوم دیجیتالی 4 برابر بیشتر از قدرت زوم دیگر دوربین ها برخوردار است و همچنين از 2 وضعیت فلاش و پاناروما برای گرفتن عکس هایی با کیفیت بالاتر بهره می برد.
تلفن همراه مذکور همچنین دارای یک دوربین دیگر است که در جلوی دستگاه نصب شده است و برای برقراری تماس های تلفنی ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد.
نوکیا مدل 6120 کلاسیک همچنین از قابلیت ممتاز دیگری برخوردار است که با استفاده از آن می توان در مدت بسیار کمتری از قابلیت های تلفن همراه مانند دسترسی به ای میل ، ارسال پیام و ارتباط با اینترنت بهره مند شد.
بر اساس این خبر، قابلیت انتقال داده ها به استفاده کنندگان این امکان را می دهد تا تمامی تماس های خود ، قرار ها ، تصاویر ، ویدیوها و فایل های شخصی خود را از گوشی های نوکیای پیشین خود به گوشی 6120 کلاسیک انتقال دهند حتی در مواقعیکه سیم کارت نیز از تلفن خارج شده باشد.
یکی دیگر از قابلیت های گوشی همراه جدید ، قابلیت سررسید آن است که می تواند با اطلاعات ذخیره شده در کامپیوتر شخصی افراد هماهنگ شود و به این ترتیب دارندگان تلفن مذکور همواره سررسید های خود را همراه خود خواهند داشت.
انتظار می رود نوکیا 6120 کلاسیک در فصل دوم سال 2007 میلادی به بازار عرضه شود.


[External Link Removed for Guests]

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”