توشیبا حافظه 16 گیگا بایتی NAND عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

توشیبا حافظه 16 گیگا بایتی NAND عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- توشیبا امروز به همراه شرکت Toshiba America Electronic Components, Inc. (TAEC), ، که یکی از شرکت های زیرمجموعه آن در قاره آمریکا محسوب می شود ، عرضه تجاری سری جدید حافظه های نوری NAND را آغاز می کند.
به گزارش تاليانيوز، حافظه های مذکور منطبق با استاندارد Emmc بوده و بیشترین ظرفیت را در صنعت مربوطه به دست آورده اند.
حافظه جدید 16 گیگابایتی به منظور استفاده در تلفن های همراه و محصولات مصرفی مربوط به آن نظیر دوربین های ویدیویی ، طراحی شده است .
بر اساس این گزارش ، نمونه هایی از محصول مذکور در نیمه دوم سال موجود خواهند بود و کار تولید انبوه و تجاری محصول مذکور نیز در فصل چهارم سال میلادی جاری آغاز خواهد شد.
قبل از ارائه حافظه های 16 گیگابایتی ، توشیبا صادرات نمونه هایی از حافظه های 8 گیگا بایتی خود را از ماه جاری آغاز خواهد کرد و عرضه تجاری آنها به بازار را نیز از فصل سوم سال جاری آغاز می کند.
بر اساس این خبر ؛ توشیبا بر اساس تکنولوژی جدید، حافظه های نوری NAND که در دستگاه های مذکور کار گذاشته خواهند شد و در طیف ظرفیتی از 1 گیگا بایت تا 16 گیگا بایت موجود می باشند را عرضه خواهد کرد.
عرضه گسترده حافظه هایی که با استاندارد eMMC منطبق هستند کاربرد محصولات مذکور را در طیف گسترده ای از دستگاه ها میسر خواهد ساخت.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”