عرضه جهاني تلفن همراه رو به کاهش است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

عرضه جهاني تلفن همراه رو به کاهش است

پست توسط DJ.HAMED »

تالیانیوز- بر اساس یک گزارش تحقيقاتي، افزایش عرضه تلفن همراه در سطح جهانی در 3 ماهه اول سال 2007 میلادی و پس از نمایش ضعیف ارائه شده از سوی موتورولا، رو به کاهش است .
به گزارش تاليانيوز، در مجموع 252 میلیون دستگاه گوشی تلفن همراه در فصل اول سال جاری میلادی عرضه شده که این میزان در مقایسه با سال گذشته 12 درصد افزایش نشان می دهد.
بر اساس این تحقیقاتی که از جانب موسسه Strategy Analytics انجام شده است ، این اولین فصل در طول دو سال اخير است كه میزان رشد عرضه گوشي پایین تر از 20 درصد به ثبت رسیده است.
بر اساس این گزارش ، میزان عرضه گوشي هاي موتورولا در مقایسه با حدفاصل ژانویه تا ماه مارس میلادی ، 1.5 درصد کاهش داشته است.
، موتورولا که دومین فروشنده بزرگ تلفن همراه محسوب می شود تعداد 45.4 میلیون دستگاه را در طول فصل مذکور عرضه کرده است که این میزان در مقایسه با میزان صادرات 46.1 میلیونی سال گذشته ، کاهش داشته است.
از سوي دیگر ، سونی اریکسون که چهارمین کمپانی برتر تلفن همراه محسوب می شود، با افزایش عرضه مواجه بوده بطوریکه اين رقم با 63 درصد افزایش به 21.8 میلیون دستگاه رسید.
سونی اریکسون روز جمعه اعلام کرد که میزان سود آن در طول 3 ماهه اول سال ، حدود 2 برابر افزایش داشته و به 254 میلیون یورو رسیده است.
بر اساس این گزارش میزان صادرات کمپانی نوکیا نیز با 21 درصد افزایش به 91.1 میلیون دستگاه رسیده است و حال آنکه میزان صادرات سامسونگ به عنوان سومین شرکت بزرگ با 20 درصد افزایش به میزان 34.8 میلیون دستگاه رسیده است.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”