نوآوری های جدید گوگل در عرصه تلفن همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوآوری های جدید گوگل در عرصه تلفن همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- به گفته یکی از مدیران اجرایی گوگل ، همچنانکه شمار زیادی از مردم روزانه به کسب اطلاعات از طریق تلفن های همراه خود روی می آورند ، کمپانی مذکور نیز به منظور کسب درآمد از اين طريق به کانال هایی فراتر از تبلیغات بازرگانی روی می آورد.
به گزارش تاليانيوز،‌"دیپ نیشار" مدیر راهبردی محصولات همراه گوگل در همین خصوص تصریح کرد موتور جستجوی مذکور که روز پنج شنبه سود خالص خود را در طول فصل اول سال میلادی 2007 برابر با 1 میلیارد دلار اعلام کرده ، اولین سرویس تبلیغاتی از طریق سیستم ارسال پیام سيار را در ماه آوریل سال گذشته راه اندازی کرد و سال کاری خوبی را نیز تجربه کرد.
نیشار که در کنفرانس تجاری تلفن همراه در سفارت کانادا در توکیو صحبت می کرد در همین خصوص خاطر نشان کرد: " بدون شک کانال های درآمد زای دیگری نیز در عرصه تلفن همراه وجود دارد چرا که این یک عرصه تجاری بسیار جدید است و ما هنوز مطمئن نیستیم که در آینده این مسیر به کجا منتهی خواهد شد."
وی درادامه در همین خصوص افزود: " تبلیغات بازرگانی از طریق سیستم پیام رسان تلفن همراه برای ما بسیار سودمند است و ما راه خود را در این مسیر ادامه خواهیم داد. البته راه های دیگری نیز برای در آمدزايي در عرصه تلفن همراه وجود دارند که پیش روی ما قرار گرفته اند و من بدون شک آنها را از نزدیک زیر نظر قرار داده ام و شما نیز در آینده قطعا شاهد نوآوری های بیشتری از سوی گوگل خواهید بود."
تبلیغات بازرگانی از طریق سیستم پیام رسان تلفن همراه از دو خط نوشتاری تشکیل شده است که شامل 18 حرف می شوند و زمانیکه استفاده کننده از سرویس جستجوی گوگل در تلفن همراه خود استفاده می کند، این تبليغات ظاهر می شوند.
گوگل همچنین با 2 اپراتور برتر ژاپن در عرصه تلفن همراه موسوم به NTT DoCoMo Inc. و
KDDI Corp. قراردادهای همکاری منعقد کرده است که از طریق اپراتورهای مذکور ، باکس جستجوی گوگل در 71 میلیون دستگاه تلفن همراه در کشور ژاپن ظاهر می شود.
اپراتورهای مذکور حدود 84 درصد از بازار اینترنت همراه ژاپن را نیز در اختیار دارند و حال آنکه باقی بازار مذکور در کنترل Softbank Mobile Corp. است که باکس جستجوی یاهو را در تلفن های همراه مشترکین ارائه می دهد چرا که کمپانی مادر آن یکی از بزرگترین سهامداران Yahoo Japan Corp. محسوب می شود.
گوگل همچنین قراردادهایی را با برخی از تولید کنندگان تلفن همراه منعقد کرده است .
بر اساس این گزارش در طول فصل پایانی سال ، گوگل قراردادهایی را با کمپانی های سامسونگ و ال جی منعقد کرده است.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”