سلطان بانوي اس ام اس!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سلطان بانوي اس ام اس!

پست توسط DJ.HAMED »

يك دختر 13 ساله آمريكايي كه ظرف يك ماه هشت هزار پيام كوتاه ارسال كرده ، عنوان قهرمان ارسال پيام كوتاه آمريكا را به دست آورد
به گزارش روزنامه ديلي تلگراف مورگان پزگار مي گويد به طور ميانگين روزانه 261 پيام كوتاه براي دوستان و
آشنايانش ارسال كرده و تنها به همين خاطر موفق شده است در مسابقه ارسال سريع ترين و صحيح ترين پيام كوتاه كه در نيويورك برگزار شد مقام اول را كسب كند.
در اين سري از مسابقات كه 250 نفر در ان شركت داشتند افراد بايد در كوتاه ترين زمان ممكن جملات يا اصطلاحاتي را براي داوران ارسال مي كردند.
از اين ميان مورگان پزگار 13 ساله از پنسيلوانيا و الي تيروش 21 ساله موفق شدند همه رقبا را شكست داده و به مرحله نهايي اين مسابقات راه پيدا كنند.
در اين مرحله عنوان شد كه هركس بتواند در سريعترين زمان و بدون غلط عبارت معروف "سوپركليف راجيليستيك اكسپياليدوشس"(Supercalifragilisticexpi alidoucious) را كه عبارتي معروف در فيلم موزيكال ماري پاپينز است با موبايل خود ارسال كند برنده جايزه دوازده هزار و پانصد پوندي اين مسابقه خواهد بود.
در اين مرحله اگرچه الي تيروش زودتر از مورگان پزگار موبايل خود را به زمين گذاشت اما داوران پزگار را برنده مسابقه اعلام كردند، چرا كه رقيب او مرتكب يك غلط بسيار كوچك شده بود.
پزگار مي گويد با پرداخت پنج پوند در ماه مشترك ارسال پيام كوتاه به صورت نامحدود شده است و براي پيروز در اين مسابقه به طور ميانگين روزانه 261 پيام كوتاه براي دوستانش ارسال كرده است. بر اين اساس اين دختر 13 ساله تقريبا در يك شبانه روز به طور ميانگين هر پنج دقيقه يك پيام كوتاه ارسال كرده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”