با تلفن همراه در جشنواره فيلم شركت كنيد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

با تلفن همراه در جشنواره فيلم شركت كنيد

پست توسط DJ.HAMED »

تاليانيوز- مشتركان اپراتور آمريكايي Verizon امسال مي توانند جديدترين اخبار و اطلاعات متني و چندرسانه اي مربوط به جشنواره فيلم Tribeca را كه از سال 2002 تا به حال در منطقه مانهاتان برگزار مي شود بر روي تلفن هاي همراهشان دريافت كنند.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز،‌ اين فستيوال امسال از تاريخ 25 آوريل تا 6 مي برگزار مي شود و اطلاعات مربوط به آن از طريق دو سرويس Verizon FiOS TV و VerizonSurround در دسترس علاقمندان قرار مي گيرد.
مشتركان اين اپراتور مي توانند فهرست فيلم هاي حاضر در فستيوال را مشاهده كرده و حتي بخش هايي از فيلم هاي منتخب را مشاهده كنند.
از جمله ابتكارات سازمان دهندگان اين فستيوال امكان پذير نمودن مشاهده فيلم هاي كوتاه شركت كننده در رقابت بر روي صفحه كوچك نمايشگر تلفن همراه است.
به غير از اين اپراتور Verizon‌هر روز فيلم هاي كوتاه خبري را در مورد اتفاقات مهم فستيوال مذكور تهيه كرده و از طريق سرويس V CAST در اختيار علاقمندان قرار مي دهد.
سازمان دهندگان اين جشنواره مستقل اميدوارند با اين ابتكار عمل تعداد مخاطبان خود را به ميزان قابل ملاحظه اي افزايش دهند، به خصوص كه مشتركان ميليوني Verizon از اين طريق بدون انكه مجبور به مراجعه به سالن هاي نمايش فيلم يا تغيير برنامه روزانه زندگي خود شوند به طور غير حضوري در فستيوال فيلم حضور مي يابند.
گفتني است اين فستيوال در سال 2002 توسط بزرگاني همچون رابرت دنيرو،‌ جين روزنتال و كرگ هتكاف و تحت تاثير حمله به مركز تجارت جهاني آمريكا در سال 2002 تاسيس شد. هدف از اين اقدام احياي منطقه مانهاتان با استفاده از قدرت فيلم،‌موسيقي و فرهنگ عنوان شده است.
اميدواريم در آينده نزديك شاهد ارائه چنين خدماتي به علاقمندان جشنواره فيلم فجر باشيم.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”