دریافت اطلاعات پزشکی از تلفن های همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دریافت اطلاعات پزشکی از تلفن های همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- برخی از مردم با سوالات عدیده ای نظیر موارد زیر مواجه می شوند:
- ساعت ها طول می کشد که فرزند من به خواب رود و وقتی هم که به خواب می رود ، در طول شب دو یا سه دفعه بیدار می شود ، آیا راهی است که مشکل وی حل شود؟
یا به عنوان مثال: کرمی که برای رفع آکنه خریده ام خیلی جواب نمی دهد ، برای درمان آکنه واقعا چه راهی وجود دارد؟
به گزارش تاليانيوز،‌ سوالاتی از این قبیل اکنون بلافاصله توسط گروه British Medical Journal (BMJ)پاسخ داده می شوند، چرا که گروه مذکور اطلاعات جامع مربوط به سلامتی را از طریق تلفن های همراه در اختیار همگان قرار داده است.
از آکنه گرفته تا میخچه ، اطلاعات جدید مربوط به بیش از 80 بیماری از طریق تلفن های همراه قابل دسترسی خواهند بود و به این ترتیب این امکان برای مردم پیش می آید که در هر زمان و مكان اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص وضعیت سلامت در کمال رازداری و امنيت ، به دست آورند.
سرويس BMJ BestTreatments که توسط اين گروه انگليسي طراحی شده، به عموم مردم امكان مي دهد تا بر اساس جدیدترین تحقیقات علمی ، از راه حل های مفید مورد نیاز خود مطلع شوند و حتی از راه حل ها و درمان هاي جايگزين هم آگاه شوند.
لازم به ذکر است که دسترسی به اطلاعات مربوط به سرویس BMJ BestTreatments mobile از طریق تلفن های همراهی که به سیستم WAP مجهز هستند ، امکان پذیر می باشد.
كاربران ساكن انگلیس، می توانند با نوشتن عبارت "bmj myhealth" و ارسال آن به شماره 60300 و با متحمل شدن هزینه ای معادل 3 پوند ، سوالات مورد نظر خود را مطرح کرده و سپس پاسخ و اطلاعات مربوط به سوال خود را دریافت کنند.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”