بزرگترين سرويس رزرو همراه راه اندازي شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بزرگترين سرويس رزرو همراه راه اندازي شد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- بزرگترین سیستم ثبت نام و رزرو برای كاربران اینترنت همراه موسوم به PLIBA Hostels راه اندازی شد.
سرويس ثبت نام اینترنتی همراه برای رزرو اتاق در هتل ها و خوابگاه ها ، به متقاضیان امكان می دهد تا آنان از طریق تلفن های همراه خود و بدون برقراری تماس در 10 هزار هتل و خوابگاه ثبت نام کرده و جا رزرو کنند.
PLIBA که یکی از سرويس دهندگان ثبت نامی اینترنتی همراه محسوب می شود امروز اعلام کرد اولین و بزرگترین پورتال رزرو و ثبت نام همراه را برای خوابگاه ها و هتل ها راه اندازی کرده و علاقه مندان قادر خواهند بود بیش از 10 هزار گزینه را در هریک از شهرهای مهم جهان از این طریق انتخاب کنند.
به گزارش تاليانيوز، هرکس که از یک تلفن همراه مجهز به سرويس GPRS و یا 3G برخوردار است با مراجعه به پورتال تلفن همراه در PLIBA.mobi ، قادر خواهد بود از طریق تمامی شبکه های بی سیم در سراسر جهان ثبت نام کرده و جا رزرو کند.
با توجه به اينكه بیش از یک میلیارد تلفن همراه در جهان از قابلیت برقراری ارتباط با اینترنت برخوردار هستند، تعداد گوشی های تلفن همراهی که به اینترنت مرتبط می شوند از تعداد کامپیوترهای شخصی مجهز به اين قابليت بیشتر است و به این ترتیب PLIBA می تواند طیف گسترده ای از سرویس های خود را در سراسر جهان در اختیار متقاضیان قرار دهد.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”