تلفن همراه 19 دلاری به بازار می آید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تلفن همراه 19 دلاری به بازار می آید

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- مشتریان هندی به زودی از ارزان قیمت ترین تلفن همراه جهان بهره مند خواهند شد.
تلفن همراه مذکور که از قیمتی معادل 777 روپیه (19 دلار) برخوردار است “Classic 202” نام دارد و از قابلیت هایی نظیر رادیوی اف ام ، نوای زنگ پلی فونیک و address book برخوردار می باشد و توسط کمپانی Reliance Communications (RComm) ارائه شده است.
به گزارش تاليانيوز، قیمت تلفن همراه مذکور به مراتب از قیمت های رایج مربوط به تلفن های همراه معمولی با صفحه نمایشگرهای سیاه و سفید ، ارزانتر است.
گفته می شود که قیمت تلفن های جدید حدود 1000 روپیه است و تلفن های همراهی که از صفحه نمایشگر رنگی برخوردار هستند نیز از 1400 تا 1800 روپیه قیمت دارند و از طریق کمپانی Tatas که یکی از سرویس دهنده های معروف CDMA mobile محسوب می شود می توان نسبت به خرید آنها اقدام کرد.
گوشی های همراه مذکور که در چین تولید می شوند 2 مدل پیشرفته دیگر نیز دارند که آنها نیز از امروز به بازار عرضه شده اند.
گوشي های مذکور Classic 204 و Classic 203 نام دارند که به ترتیب از قیمتی حدود 844 روپیه و 888 روپیه برخوردار هستند که به مراتب از قیمت های رایج تلفن های همراه موجود ارزانتر است.
تلفن های مذکور که قابلیت کارکرد با SIM را دارند به مشتریان این امکان را می دهند تا از تمامی سرویس های CDMA استفاده کنند و فقط محدود به یک سرویس نباشند اما این انعطاف پذیری تا کنون تنها از طریق گوشی های GSM میسر بوده است.
مدیران اجرایی شرکت نیز در خصوص گوشی های جدید خاطر نشان کرده اند که گوشی Classic 202 یک تلفن همراه ساده مجهز به صفحه نمایشگر رنگی است.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”