Ask.com Mobile جایزه بهترین خدمات همراه را به خود اختصاص داد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

Ask.com Mobile جایزه بهترین خدمات همراه را به خود اختصاص داد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- سایت اینترنتی موبايل Ask.com جایزه بهترین سایت اینترنتی خدمات همراه را در جریان یازدهمین مراسم سالانه Webby Awards به خود اختصاص داد.
به گزارش تاليانيوز، Webby Awards ، امروز پایگاه اینترنتی Ask Mobile به نشاني [External Link Removed for Guests] را به عنوان پایگاه اینترنتی برتر سال 2007 میلادی معرفی کرد.
علاوه بر جایزه با ارزش Webby Award ، پایگاه اینترنتی Ask Mobile با احتساب آرا عموم مردم به عنوان برنده جايزه People's Voice يا صداي مردم نیز انتخاب شد.
"مایکل دیویس" مدیر اجرایی Webby Awards در همین خصوص می گوید: " Webby Awards اهمیت ایجاد استاندارد برای اینترنت را درک کرده و آن را ستایش می کند."
به گفته وی : " كسب جایزه و به دست آوردن القاب بی شمار از جانب پایگاه اینترنتی Ask.com Mobile نشانگر مهارت ، نبوغ و درک بانیان این پایگاه اینترنتی می باشد."
از زمان راه اندازی سایت مذکور در اکتبر سال 2006 میلادی ، Ask Mobile اظهار نظرها ، انتقادها و همچنین تقدیرهای فراوانی را از جانب اصحاب رسانه و همچنین کاربران دریافت کرده است و اخیرا نیز از جانب dotMobi ، مسئول ثبت آدرس های اینترنتی مخصوص تلفن همراه ، لقب پایگاه همراه برتر را به خود اختصاص داده است.
سایت AskMobile که به منظور کاهش استفاده از کلیدهای موجود در صفحه کلید و افزايش امكان جستجو در صفحه نمایشگرهای کوچک و همچنین سرعت بخشیدن به روند لود کردن صفحات، طراحی شده است، یک ابزار جستجو و یک interface ویژه را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به این ترتیب به کاربرانی که در جستجوی موردی هستند کمک کند تا مورد جستجوی خود را سریعتر بیابند.
مراسم WebbyAwards که از جانب نشریه نیویورک تایمز همچون مراسم اعطای جوایز اسکار در بخش اینترنت توصیف و از آن تمجید شده است ، یک جایزه بین المللی است که از بهترین ها در عرصه اینترنت از جمله پایگاه های اینترنتی ، بخش تبلیغات در عرصه مخابرات ، فیلم و ویدیوی آنلاین و همچنین پایگاه های اینترنتی همراه ، تقدیر می کند.
چگونگی اعطای این جایزه از طریق آکادمی بین المللی "علوم و هنرهای دیجیتال" تشخیص داده می شود که یک سازمان بین المللی است و ازافرادی چون HarveyWeinstein, Arianna Huffington, Matt Groening, Jamie Oliver, و Vinton Cerf مخترع اینترنت و همچنین " Rob Glaser مدیر اجرایی RealNetworks تشکیل شده است.
یازدهمین مراسم سالیانه Webby Awards از مجموع 60 شهر و تمامی 50 ایالت آمريكا، 8 هزار نماینده را در خود جای داده بود. مراسم مذکور در سال 1996 میلادی بنا نهاده شد .


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”