تلفن همراهي كه وضعيت سلامت را كنترل مي‌كند، طراحي شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تلفن همراهي كه وضعيت سلامت را كنترل مي‌كند، طراحي شد

پست توسط DJ.HAMED »

با طراحي يك تلفن همراه جديد نسل سوم، افراد مي‌توانند بدون مراجعه به پزشك و با استفاده از اين تلفن وضعيت سلامت خود را كنترل كنند.
به گزارش سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نمونه‌ي اوليه اين تلفن نسل جديد به منظور فراهم سازي امكان كنترل سلامت توسط خود بيماران و دريافت مشاوره از محل سكونتشان طراحي شده است.
بر اساس اين گزارش اين تلفن از راه بلوتوث با دستگاه‌هاي بي‌سيمي ‌كه به بيماران وصل هستند، ارتباط برقرار كرده و علايم حياتي نظير ميزان سطح گلوكز يا اكسيژن خون را اندازه‌گيري مي‌كند و اطلاعات به دست آمده را به يك سرور جداگانه ارسال كرده كه در آن پزشكان عمومي‌، پرستاران متخصص يا مشاوران قادر به مشاهده اطلاعات هستند و افراد مي‌توانند از طريق يك وب سايت به جزييات اطلاعات وضعيت سلامت خود دسترسي يابند.
طراحي اين تلفن كه محقق كننده‌ي مفهوم سلامت الكترونيكي است موجب مي‌شود تعداد مراجعه به مراكز پزشكي براي كنترل وضعيت سلامت كاهش يافته و افراد اطلاعات بهتري نسبت به وضعيت سلامت خود داشته باشند.
نمونه‌ي اوليه اين تلفن بر روي داوطلبان تحقيق و آزمايش خواهد شد تا قبل از رسيدن به مرحله‌ي عرضه، طراحي و قابليت آن اصلاح شود


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”