سونی اریکسون در رقابت با نوکیا گوشی های جدید ارائه می دهد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سونی اریکسون در رقابت با نوکیا گوشی های جدید ارائه می دهد

پست توسط DJ.HAMED »

سونی اریکسون چهارمین سازنده بزرگ تلفن همراه جهان، روز سه شنبه اعلام کرد جایگاه خود را در بازاربا اعمال فشار روی رقیب خود نوکیا مستحکم مي كند.
به گزارش تاليانيوز، شراکت بین دو شركت سونی و اریکسون به منظور كاستن ازسهم نوکیا صورت گرفته بود و دو طرف قصد دارند حضور بیشتری در بازارهای رو به رشد تلفن همراه داشته باشند.
سود و سهم سونی اریکسون در چند فصل اخیر در نتیجه استقبال گسترده مشتریان بازارهای اروپای غربی از دوربین های با کیفیت بالا و قابلیت پخش موسیقی دیجیتالی گوشي های مذکور، بیشتر شده است.
گوشی های P1 جدید سونی اریکسون با دستگاه BlackBerry Curve ساخت کمپانی "ریسرچ این موشن"، و Blackjack ساخت کمپانی وسایل الکترونیک سامسونگ که هردو از نرم افزار مایکروسافت استفاده می کنند رقابت خواهند کرد.
دستگاه P1 به کاربران این امکان را می دهد که به شبکه های اینترنتی بی سیم وصل شده و تماس های اینترنتی برقرار کرده و یا کارتهای تجاری را بخوانند.
دستگاه مذکور از صفحه کلید کامل ( دارای حروف و ارقام) برخوردار است که امکان دسترسی به ایی میل BlackBerry Connect را میسر می سازد و همچنین از صفحه نمایشگر تاچ اسکرین نیز برخوردار می باشد.
کمپانی مذکورهمچنین روز سه شنبه طرح های خود را برای فروش گوشی های معمولی تر در بازارهای رو به رشدی که از رشد سریع و فزاینده ای نیز برخوردار هستند اعلام کرد.
تحلیلگران در گذشته اعلام کرده بودند سونی اریکسون در تلاش است که حضور خود را در بازارهای رو به رشد افزایش دهد چرا که گوشی های معمولی و ارزانقیمت که عموما از استقبال و تقاضای زیادی هم در بازارهای رو به رشدی مثل هند و آمریکای لاتین برخوردار هستند ؛ در این بازارها کمتر یافت می شوند.
روز سه شنبه کمپانی سونی اریکسون ، گوشی ارزانقیمت جدید T250 را به عنوان رقیب گوشی Barracuda نوکیا در بازارهای رو به رشد معرفی کرد.
گوشی T250 که برای عرضه به بازارهای رو به رشد مثل هند ارائه شده از دوربین و رادیوی اف ام برخوردار است.
کمپانی مذکور همچنین دو گوشی متوسط خود T650 و S500را که باریک هستند و سیستم پخش موسیقی دیجیتالی آنها خیلی پیشرفته نیست را به بازار معرفی کرده است.
کمپانی نوکیا به عنوان رقیب کمپانی سونی اریکسون موفق شده است تا در چند فصل اخیر سهم خود از بازار جهانی تلفن همراه را با هدف قرار دادن بازارهایی نظیر هند و چین ، 36 درصد افزایش دهد.
لازم به ذکر است که ضریب نفوذ تلفن همراه در هریک از بازارهای مربوط به کشورهای هند و چین نسبتا پایین و به ترتیب 13 و 35 درصد گزارش شده است .

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”