گوشي سینمایی موتورولا در راه است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشي سینمایی موتورولا در راه است

پست توسط DJ.HAMED »

موتورولا در نظر دارد تلفن همراهی را معرفی کند که از قابلیت ويژه اي براي نمایش فیلم های سینمایی برخوردار است.
به گزارش تاليانيوز، "اد زندر" مدیر اجرایی کمپانی موتورولا در همین خصوص خاطر نشان کرد گوشي مذکور با برخورداری از کارت های حافظه مخصوص می تواند فیلم های سينمايي را به طور كامل و با كيفيت بالا پخش کند.
زندر که در جریان کنفرانس نرم افزاری 2007 در منطقه "سیلیکون ولی" سخن می گفت در ادامه به اجمال در خصوص تلفن مذکور که موتورولا اعلام کرده بود قصد دارد آن را سه شنبه هفته آینده در جریان مراسمی بطور رسمی معرفی کند، سخن گفت.
زندر در جریان کنفرانس مذکور خطاب به حضار و نمایندگان حاضر در جلسه گفت : "ما هفته آینده تلفن همراه مذکور را به همگان نشان خواهیم داد."
وی در خصوص مختصات نمایشی گوشي مذکور تصریح کرد دستگاه مورد نظر در هر ثانیه 30 فریم از یک فیلم سينمايي را نمایش می دهد .
به گفته زندر، دستگاه مذکور یک "غول رسانه ای" است.
بر اساس این خبر، دستگاه جدید در مرحله نخست بازارهای اروپایی را مورد هدف قرار خواهد داد چرا که در این بازارها شبکه های سریع نسل سوم یا 3G به مراتب بیشتر از بازارهای داخلی آمریکا ، موجود می باشند.
زندر همچنین در ادامه خاطر نشان کرد که کمپانی موتورولا در خصوص پخش فیلم های مذکور با یک شرکت دیگر که فیلم های بلند را در کارت های حافظه موسوم به Secure Digital (SD) ذخیره می کند، همکاری می کند.
لازم به ذکر است کارت های مذکور قابلیت ذخیره سازي حجم زیادی از اطلاعات در حد چند گیگا بایت را دارا می باشند و یا به عبارت دیگر کارت های مذکور میلیارد ها بایت اطلاعات را در خود جای می دهند.
اگر چنین کارت هایی بطور گسترده مورد استفاده قرار گیرند، موجب متداول شدن شکل جدیدی از توزیع و پخش فیلم های سینمایی خواهند شد و چه بسا مشاهده فيلم بر روي گوشي به اندازه مشاهده آن بر روي DVD طرفدار پيدا كند.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”