۵ گوشی جدید ارزان قیمت از نوکیا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 181
تاریخ عضویت: شنبه 25 فروردین 1386, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

۵ گوشی جدید ارزان قیمت از نوکیا

پست توسط hossein_s89 »

در یک کنفرانس مطبوعاتی که در هند برگزار شد، نوکیا ورود ۵ گوشی جدید از این شرکت، که مناسب برای بازارهای بزرگ و رو به رشدی مثل هند هستند، را اعلام کرد. هندوستان یکی از مهمترین و رو به رشدترین بازارهای دنیاست که برای تمام صنایع از جمله ارتباطات و مخابرات اهمیت خاصی دارد و خصوصاً برخی از امکانات و تجهیزات نوکیا مثل مرکز R&D و ساخت در این منطقه قرار دارد.

تصویر

Nokia 2630
2630 لاغرترین گوشی نوکیا با ضخامت 9/9 میلیمتر و طراحی شیک و دارا بودن ویژگی های موردپسند مصرف کنندگان نظیر دوربین و بلوتوث است. امکانات ایمیل، MMS، تقویم و ماشین حساب در زمینه کاری و رادیو FM و پخش MP3 از جنبه سرگرمی در این گوشی وجود دارند.

Nokia 2760
2760 دارای دوربین دیجیتالی و بلوتوث بوده وامکان ضبط و پخش فایل های ویدئویی و نیز رادیو FM را دارد. ویژگی های بلوتوث و GPRS بهترین امکان را برای دسترسی به اینترنت و ایمیل فراهم می کند. علاوه بر این امکان ذخیره تا 1000 شماره تلفن وجود دارد.

Nokia 25052505
از گوشی های تاشو نوکیا بوده و برای شبکه های CDMA طراحی شده و تا پایان فصل دوم 2007 در بازارهای چین و آسیای میانه توزیع می شود. امکان ذخیره 300 شماره، 3 ساعت زمان مکالمه و 156 ساعت زمان استندبای را دارد.

Nokia 1200 & 1208
خصوصیت مهم این دو گوشی وجود چند دفترچه تلفن و نیز امکان Call-time-tracking را که می توان برای مکالمات محدودیت زمانی تعیین کرد، به این معنی که مدت زمان خاصی به هر مکالمه اختصاص داده می شود و پس از آن زمان، تلفن قطع می شود. با استفاده از امکان و ذخیره چند دفترچه تلفن می توان Contact ها را دسته بندی کرد. برای هر Contact می توان تا 5 شماره ذخیره کرد. صفحه نمایش 1200 از نوع مونوکروم و صفحه نمایش 1208 از نوع VGA می باشد.

در طراحی همه این گوشی ها نوآوری، تکنولوژی روز و سادگی استفاده در نظر گرفته شده است. در واقع نوکیا که بیش از یک سوم بازار جهانی موبایل را در دست دارد، تولید گوشی های ساده را برای بازارهای جهان سوم که اکثر افراد برای اولین بار از موبایل استفاده می کنند، لازم می داند.

این محصولات جدید در فصل دوم و سوم سال 2007 و با قیمت های مناسب وارد بازار خواهد شد .


[External Link Removed for Guests]
اي که مرا خوانده اي راه نشانم بده..!
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”