تلفن هوشمند تاچ اسکرینHTC به بازار آمد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تلفن هوشمند تاچ اسکرینHTC به بازار آمد

پست توسط DJ.HAMED »

تلفن هوشمند جدید HTC مجهز به "ویندوز موبایل مایکروسافت" از تکنولوژی TouchFLO بهره مند است.

تصویر

موبایل نیوز- کمپانی HTC روز سه شنبه تلفن همراه HTC Touch خود را به بازارهای جهانی ارائه کرد. این گوشی بسیار شیک و کوچک با صفحه تاچ اسکرین خود روش جدید و راحتی برای جستجو در اینترنت به کاربران ارائه می دهد. "اورنج" اولین اپراتور اروپایی است که خدمات شبکه HTC Touch را تأمین می کند.
گوشی مذکور با استفاده از روش جدید و منحصر به فرد کنترل تاچ اسکرین، نسبت به حرکت انگشتان دست بر روی صفحه نمایشگر عکس العمل نشان می دهد. این گوشی هوشمند همچنین قادر به تمایز بین تماس انگشت و قلم مخصوص فلزی بوده، و مناسب با هر یک پاسخ می دهد.
کار با گوشی هوشمند و شیک HTC Touch بسیار راحت است، چرا که گوشی به طیف وسیعی از ارتباطات، سرگرمی ها، و قابلیت های حرفه ای مجهز بوده و کاربران را قادر می سازد تناسب بین کار و تفریح خود را متعادل سازند.
صفحه نمایشگر این گوشی مجهز به تکمه های دسترسی به ای- میل، ارسال پیام متنی SMS، تقویم قرار های ملاقات و کار است، و تماس ها را با یک بار لمس ممکن می سازد.
گوشی همچنین از قابلیت اعلام وضع کنونی آب و هوا و پیش بینی آب و هوا برای چند صد شهر جهان برخوردار است.
گوشی مذکور اولین گوشی است که از تکنولوژی جدید صفحه نمایشگر TouchFLO ساخت کمپانی HTC بهره می برد. کاربران به سادگی با حــــرکت انگشت خود در بالای صفحه می توانند به برنامه واسط سه بعدی شامل 3 صفحه نمایش تماس ها، رسانه ها، و کاربردها دسترسی پیدا کنند. صفحه برنامه واسط با حرکت انگشت از راست به چپ، چرخیده و دسترسی کاربر به برنامه های دلخواه را میسرّ می سازد.
با این گوشی همچنین به کمک تکنولوژی TouchFLO می توان درون اینترنت، اسناد، پیام ها، و لیست تماس ها به جستجو پرداخت.
این گوشی از برنامه های گوشی های هوشمند شامل : Outlook Mobile، Office Mobile، Internet ExplorerR، و دریافت ای میل برخوردار است و مجهز به یک دوربین 2 مگاپیکسلی، یک صفحه نمایشگر LCD رنگی 8/2 اینچی، و یک کارت حافظه microSD 1 گیگا بایتی است.
گوشی مذکور در حال حاضر در انگلیس فروخته شده و قرار است در همین ماه به بازارهای آسیا و اروپا نیز ارائه شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”