دارندگان iPod به Apple به عنوان یک سرویس دهنده تلفن همراه علاقه مندند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دارندگان iPod به Apple به عنوان یک سرویس دهنده تلفن همراه علاقه مندند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

شرکت کنندگان اروپایی در نظر سنجی موسسه تحقیقاتی "کانالیس" عنوان کرده اند که به محصول جدید کمپانی Apple علاقه مند هستند ولی نوکیا را ترجیح می دهند.
به گزارش موبایل نیوز و بر اساس نظر سنجی مذکور، پاسخ دهندگان همچنین در خصوص این که ترجیح می دهند مارک بعدی تلفن همراه خود را از چه شرکتی خریداری کنند به نام نوکیا به عنوان اولین نام و پیشگام بقیه شرکت ها اشاره کردند.
84 درصد از کسانی که به پرسش نامه پاسخ دادند به این کمپانی رای دادند و اعلام کردند که یک گوشی نوکیا را به عنوان انتخاب بعدی خود در نظر خواهند گرفت.
به هر حال نوکیا چند پله و از سونی اریکسون جلوتر است و پس از سونی اریکسون نیز کمپانی های سامسونگ و موتورولا قرار گرفته اند .
رتبه ای که مصرف کنندگان به Apple دادند نیز جایگاه میانه را در فهرست دارد و نام این کمپانی پس از نام شرکت "ال جی" قرار گرفته، اما در عین حال نام Apple بالاتر از نام دیگر کمپانی های مشهور تولید کننده تلفن هوشمند نظیر RIM, HP و Palm قرار دارد.
با در نظر گرفتن این مطلب که گوشی های iPhone هنوز صادر نشده است می توان دریافت نام مذکور چه نقش بزرگی نزد مشتریان تلفن همراه ایفا می کند اما در عین حال "آی فون" نیز هنوز لازم است بر مشکلات فنی در خصوص کانال های ورودی آن به بازار غلبه کند.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”