تلویزیون همراه میان مشترکان اروپایی همچنان محبوب است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تلویزیون همراه میان مشترکان اروپایی همچنان محبوب است

پست توسط DJ.HAMED »

تقریبا نیمی از اروپایی ها همچنان به تلویزیون همراه علاقه مند هستند.

تصویر

موبایل نیوز- تقریبا نیمی از پرسش شوندگانی اروپائی که در نظرسنجی موسسه تحقیقاتی Canalys شرکت کرده اند همچنان هم به تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق تلفن های همراه خود علاقه مند هستند.
برساس گزراشی در پایگاه اینترنتی Calibex، این درحالی است که کمتر از نیمی از پرسش شوندگان اروپایی اعلام کرده اند هیچ علاقه ای به تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق تلفن همراه خود ندارند، حتی اگر این برنامه ها بصورت رایگان در اختیار آنان قرار گیرد.
بر اساس این گزارش، این موضوع که 51 درصد از پرسش شوندگان اعلام کرده اند به تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق تلفن همراه خود علاقه مند هستند احتمالآ می تواند به عنوان یک مشوّق اپراتورهایی که قصد دارند چنین سرویس هایی را ارائه دهند محسوب شود.
این درحالی است که برخی نتایج به ثبت رسیده از این نظر سنجی نشان می دهد کوشش هایی در زمینه تهیه و ارائه برنامه های جدید تلویزیونی از طریق گوشی های همراه همچنان در جریان است.
"آدریان دروزد" یکی از تحلیلگران موسسه تحقیقاتی مذکور در همین خصوص می گوید،
"هنگامی که از پرسش شوندگان سوال شد که چه برنامه تلویزیونی را ترجیح می دهند و به آن علاقه مند هستند ، مشخص شد که سلایق و اولویت های مشتریان در این خصوص متفاوت است ."
وی در ادامه در همین خصوص تصریح کرد : " این امر بیانگر این موضوع است که پخش برنامه های تلویزیونی از طریق تلفن همراه ، برنامه های متفاوت بسیار و الگوهای اشتراکی متنوعی را اقتضا می کند و این امر باعث به وجود آمدن پیچیدگی هایی هم برای مصرف کنندگان و مشترکین و هم برای اپراتورهایی که چنین سرویس هایی را ارائه می دهند ، خواهد بود."
بر اساس این خبر، برنامه های زنده تلویزیونی در خصوص برنامه های ورزشی و یا برنامه ها و شو های تلویزیونی ، همگی عمده ترین برنامه های تلویزیونی هستند که از سوی مشترکین تلفن همراه با استقبال زیادی مواجه می شوند بطوریکه 29 درصد از پرسش شوندگان اعلام کرده اند که اینگونه برنامه ها را مشاهده می کنند.
بر اساس اين خبر ، 23 درصد از پرسش شوندگان اعلام كردند كه برنامه هايي را مشاهده خواهند كرد كه به سلايق شخصي آنها مرتبط باشد و يا از سري برنامه هاي سرگرم كننده اي باشد كه در منزل نمي توانند آنها را مشاهده كنند.
از طرف ديگر درصد مشابهي هم اعلام كردند كه علاقه مند هستند تا همان كانال ها و برنامه هاي تلويزيوني را كه در منزل دريافت مي كنند، در تلفن هاي همراه خود هم دريافت كنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”