اتصالات ایمیل تلفن همراه ارائه می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اتصالات ایمیل تلفن همراه ارائه می کند

پست توسط DJ.HAMED »

مشتریان تلفن های همراه اعتباری و همراه اتصالات می توانند برای ارسال و دریافت ایمیل از سرویس Pushmail اتصالات استفاده کنند.

تصویر

موبایل نیوز - سرویس جدید ایمیل اتصالات مکمل خدمات پست الکترونیک مشابه قبلی آن شرکت است که مشترکان را قادر می ساخت در هر زمان و هر مکان به ایمیل های خود دسترسی داشته باشند.
بنابر یک بیانیه مطبوعاتی که دفتر مرکزی اتصالات در دوبی روز شنبه صادر کرد، سرویس Pushmail اتصالات تمامی ایمیل های POP3 و IMAP، شامل EIM، Gmail، AOL، +Yahoo و +Hotmail را در بر می گیرد. کاربر با عضویت در این سرویس قادر خواهد بود تمامی مراحل دیدن ایمیل، ویرایش آن و غیره را در دستگاه خود شخصی سازی کند.
"اسا الحداد" مدیر بازاریابی اتصالات گفت، "سرویس Pushmail اتصالات جدید ترین روش ارتباطی مشتریان اتصالات است. این سرویس تمامی افراد را قادر می سازد که ایمیل ها را سریعاً ارسال و یا دریافت کنند، و جزو سرویس های منحصربفردی است که اتصالات امسال به بازار ارائه داده است. سرویس مذکور سبب می شود که شهرت اتصالات به عنوان پیشگام در ابتکارات، هم در جهان عرب و هم خارج آن افزایش یابد".
اتصالات از امروز تا نهم ماه جولای 2007 یعنی به مدت 30 روز به مشتریان این امکان را می دهد که پس از ثبت نام آزمایشی رایگان از این سرویس استفاده کنند.
برای ثبت نام مشتریان می توانند پیام کوتاهی را به مضمون ‘pm’ به شماره 1010 ارسال کرده، و سپس یک SMS مبنی بر نحوه کارگذاری و دستورالعمل های بیشتر دریافت کنند. بعد از اتمام دوره آزمایشی، سرویس Pushmail اتصالات با دسترسی نامحدود و قیمت ماهانه 45 درهم امارات متحده ارائه خواهد شد. این سرویس در خارج از امارات متحده عربی نیز قابل استفاده خواهد بود، چرا که اتصالات در شبکه جهانی رومینگ بیش از 190 شریک دارد. بعد از پایان مدت زمان یک ماهه آزمایشی اولیه، مشتریان باز هم می توانند با دنبال کردن همان دستورالعمل ها از دوره آزمایشی رایگان 14 روزه دیگری لذت ببرند.
طی این دوره آزمایشی یا پس از اتمام آن، مشتریان هر زمان که بخواهند میتوانند اشتراک خود را با فرستادن آدرس اینترنتی جدید با SMS به شماره 1010 و به مضمون "( آدرس ایمیل) r pm" تمدید کنند. برای مثال برای اضافه کردن صفحه ایمیل 'EIM' ، متن SMS باید به این صورت فرستاده شود:
'r pm user@eim.ae'. اگر مشتریان در هر زمان شماره تلفن خود را تغییر دهند، می توانند با ارسال SMS ای به مضمون 's pm' از شماره تلفن همراه جدید خود به شماره 1010 ، این سرویس را به تلفن جدید خود منتقل کنند.
سرویس Pushmail اتصالات، کاربران را قادر می سازد پیوست های ایمیل خود را خوانده و یا دانلود کنند. البته این امر بستگی به ظرفیت حافظه و نرم افزار پشتیبان فرمت های پیوست تلفن همراه آنها دارد.
طیف وسیعی از پلتفورم ها شامل جاوا، کامپیوترهای کوچک جیبی، تلفن های هوشمند، ویندوز موبایل، و تلفن های مجهز به سیمبین می توانند از این سرویس استفاده کنند.
استاندارد Advanced Encryption ایمیل اتصالات کاربران این سیستم را مطمئن می سازد که فقط آنها می توانند ایمیل خود را باز کنند، و اطلاعات آنها جای دیگری نسخه برداری نمی شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”