"بن کیو" قرارداد فروش كارخانه توليد گوشي امضا كرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

"بن کیو" قرارداد فروش كارخانه توليد گوشي امضا كرد

پست توسط DJ.HAMED »

انتقال دارائي ها و استفاده از نام و مارك تجاري بن كيو در حال حاضر مراحل قانوني خود را طي مي كند

تصویر

موبايل نيوز- شركت تايواني BenQ، توليد كننده گوشي تلفن همراه است تفاهمنامه و قراردادي به امضا رسانده كه بر اساس آن ها كارخانه گوشي سازي خود را واقع در شمال كشور برزيل به فروش مي رساند.
شركت بن كيو با انتشار بيانيه اي در خصوص اين خبر تصريح كرد، "با امضاي اين تفاهمنامه كنترل و اختيار كارخانه گوشی سازی ما در برزیل و بخش تحقيقاتي وابسته به آن در منطقه آمازون به دو شرکت بازرگاناني برزیلی انزو مونزاني و كونرا دو ويل كه صاحبان فروشگاه هاي زنجيره اي پوشاك محلي Zoomp هستند، واگذار مي شود."
بر اساس مطالب منتشر شده در بيانيه كمپاني بن كيو، قرارداد انتقال دارائي ها و استفاده از نام و مارك تجاري بن كيو در حال حاضر مراحل قانوني خود را طي مي كند.
بر اساس اين گزارش ارزش قرارداد مذكور هنوز مشخص نشده است .
"دنيس سانتوس " مدير واحد برزیل و شعبه آمازون بن كيو واقع در ايالت "مانائوس" Manaus برزيل اعلام كرده است كارمندان وي به كار خود ادامه خواهند داد و عقد اين قرارداد به معناي از دست دادن مشاغل آنان نخواهد بود.
بر اساس اين گزارش و با استناد به مطالب مندرج در بيانيه منتشر شده از سوي كمپاني بن كيو، به لطف فروش خوب گوشي تلفن همراه در كشور برزيل ، مشكلي كه كمپاني بن كيو در سطح جهاني با آن مواجه بود بر شعب اين شركت در برزيل نيز تاثير گذاشته است.
لازم به ذكر است كه كمپاني بن كيو از زمانيكه با شركت آلماني زيمنس در سال 2005 ميلادي ادغام شد در سطح جهاني ضرر و زياني تقريبا معادل يك ميليارد دلار را در بخش گوشي تلفن همراه خود تجربه كرد.
همچنين گمانه زني ها در اين خصوص كه آیا بن كيو شعبه خود واقع در مانائوس برزيل را تعطيل خواهد كرد یا نه از سال گذشته و زماني كه يكي از مقامات اتحاديه تجاري محلي اعلام كرد شركت بن كيو 310 تن از كاركنان خود را از كارخانه اخراج كرده است قوت گرفته.
كمپاني بن كيو همچنين اعلام كرده درآمد جهاني آن در سال 2006 ميلادي 13 ميليارد دلار بوده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”