سازمان دهی بازی های المپیک 2008 با گوشی های جدید سامسونگ

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سازمان دهی بازی های المپیک 2008 با گوشی های جدید سامسونگ

پست توسط DJ.HAMED »

سامسونگ همچنین سیستم تشخیص هویت بصری بازی های المپیک (SOVIS) و طرح حمل مشعل المپیک سامسونگ را معرفی کرده است.

تصویر

موبایل نیوز – کمپانی سامسونگ ، شریک رسمی تأمین کننده تجهیزات ارتباطی بی سیم بازی های المپیک 2008 پکن، مبارزه خود را برای برگزاری عالی بازی ها با ارائه سه مدل جدید ترین و پیشرفته ترین گوشی های خود که اختصاصآ برای بازی طراحی شده اند،آغاز کرد.
این گوشی ها عباتند از P318. U308 و E848.
این کمپانی همچنین "لیو زانگ"، قهرمان چینی المپیک در رشته ژیمناستیک را به عنوان سفیر "المپیک سامسونگ" در بازی های المپیک 2008 پکن معرفی کرده است.
در زمان آغاز به کار این مبارزه در پکن کمپانی سامسونگ همچنین سیستم تشخیص هویت بصری بازی های المپیک (SOVIS)، و طرح حمل مشعل المپیک سامسونگ را معرفی کرد، و نیز درباره آدرس اینترنتی آن شرکت: (Olympic Rendezvous @ Samsung (OR@S توضیح مختصری داد. سامسونگ متعهد شده است گزارش بی سیم بازی های المپیک را از طریق طرح "المپیک بی سیم" خود به جهان مخابره کند.
در این راه اندازی "جی سونگ چوی" مدیر عامل اجرائی کمپانی سامسونگ الکترونیک، "کن هی پارک" مدیر عامل کمپانی سامسونگ چاینا، "اینی یونگ ری" قائم مقام و مدیر روابط عمومی سامسونگ الکترونیک، و "وانگ وی" قائم مقام بخش اجرائی و دبیر جلسه کمیسیون سازمان دهی پکن در بازی های المپیاد XXIX شرکت داشتند.
"جی سونگ چوی" در این باره گفت، "کمپانی سامسونگ به عنوان شریک رسمی تأمین کننده تجهیزات ارتباطی بی سیم بازی های المپیک با ارائه پشتیبانی ها، تکنولوژی ها و سرویس های برجسته ارتباطی بی سیم از طریق برنامه "المپیک بی سیم" خود در برقراری مناسب بازی های المپیک 2008 پکن نقش مهمی ایفا می کند".
"یوآن بین" مدیر بخش بازاریابی کمیسیون سازمان دهی پکن در بازی های المپیک 2008، ضمن تصدیق پشتیبانی سامسونگ از این بازی ها گفت، "تجربیات سامسونگ در حمایت از بازی های المپیک قبل و تکنولوژی برتر مورد استفاده آن در ارتباطات بی سیم، این کمپانی را به بخشی ضروری در برگزاری موفق بازی های المپیک 2008 بدل ساخته است".
سامسونگ همچنین تلفن همراه E848 را که به طور اختصاصی برای کمیسیون سازمان دهی بازی های المپیک 2008 (BOCOG) طراحی شده است، و گوشی های P318 و U308 را برای پیوستن به مبارزه در امر بازاریابی با کمپانی "چاینا موبایل" ارائه کرده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”