هدفون بی سیم برای مکالمه و گوش دادن به موسیقی به بازار آمد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

هدفون بی سیم برای مکالمه و گوش دادن به موسیقی به بازار آمد

پست توسط DJ.HAMED »

این "هدست" یک دستگاه استریو است که به راحتی بین 2 حالت مکالمه تلفنی و گوش دادن به موسیقی تغییر وضعیت می دهد.

موبایل نیوز- شرکت Plantronics که یک شرکت متخصّص در زمینه تولید هدفون محسوب
می شود جدید ترین محصول خود هدفون Pulsar 590A را روز شنبه به بازار آمریک ارائه کرد.
بر اساس این گزارش "هدست" مذکور یک دستگاه استریو است که به راحتی بین 2 حالت مکالمه تلفنی و گوش دادن به موسیقی تغییر وضعیت می دهد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی "هات موبایل"، این دستگاه مجهز به بلوتوث بی سیم بدون هیچ نقصی بین وضعیت تلفن و وضعیت سیستم پخش موسیقی تغعیر وضعیت می دهد.
همچنین گفته می شود که "آداپتور جهانی" دستگاه مذکور بصورت مستقیم به اکثر دستگاه های صوتی 3.5 میلی متری وصل می شود و به این ترتیب صاحب دستگاه به راحتی می تواند از شنیدن پخش استریوی بی سیم در دستگاه های لپ تاپ، کامپیوترهای شخصی، تلویزیون ها، دستگاه های پخش دی وی دی، دستگاه های iPod و سیستم های پخش MP3 ، لذت ببرد.
دستگاه مذکور که از یک طرح مناسب و قابل حمل در همه جا بهره می برد، علاوه بر یک هدست جمع شو نده از لوازم جانبی کاملی نیز برخورد ار است که از آن جمله می توان به شارژر AC ، پایه مخصوص شارژ رو میزی، شارژر USB و کابل مخصوص استفاده در پرواز که به یک کیس جمع و جور مسافرتی متصل می شود، اشاره کرد.
از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به باطری با ظرفیت شارژ بسیار بالای آن اشاره کرد که قابلیت زمان مکالمه ای را معادل 12 ساعت و همچنین زمان پخشی معادل 10 ساعت را در اختیار کاربر قرار می دهد.
بر اساس این خبر، هنگامی که کاربر در وضعیت مکالمه تلفنی قرار ندارد، یک لوله تلسکوپی صوتی از سیستم خارج می شود و هنگامی که کاربر در حال مکالمه تلفنی باشد هدست امکان برقراری مکالمه واضحی را در اختیار کاربر قرار می دهد و بطور کلی هدست مذکور از دو مکانیسم متفاوت در دو وضعیت مکالمه و گوش فرا دادن به موسیقی برخوردار است.
کلید هایی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است امکان برقرار تماس و کنترل قابلیت های پخش موسیقی را به صورت مستقیم در استفاده از هدست میسر می سازد .
لازم به ذکر است قیمت عمده فروشی هدست مذکور 299 دلار آمریکاست و از دستگاه در هر یک از فروشگاه های لوازم جانبی کامپیوتر و گوشی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”