موتورولا با عرضه لوازم جانبی مدرن تلفن همراه در صدد تسخیر بازار است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

موتورولا با عرضه لوازم جانبی مدرن تلفن همراه در صدد تسخیر بازار است

پست توسط DJ.HAMED »

طیف جدید محصولات موتورولا که در حال حاضر از محصولات مطرح در بازار لوازم جانبی گوشی همراه محسوب می شود قرار است پس از عرضه کامل در آمریکا، در استرالیا و اروپا ارائه شود
تصویر
موبایل نیوز - شرکت آمریکائی موتورولا در نظر دارد یک سری کامل از لوازم جانبی شیک و مدرن تلفن همراه مجهز به بلوتوث عرضه کند.
بر اساس گزارش روز یک شنبه سایت اطلاع رسانی موتورولا، این شرکت که چند سال است بالاترین امتیاز های طراحی گوشی همراه را در جهان به خود اختصاص داد ه است، هم چنین در نظر دارد یک ورودی استریوی بلوتوث ابتکاری به بازار روانه کند.
این ورودی برای نخستین بار به کاربران امکان خواهد داد که برنامه های موجود در تلفن های همراه خود را به صورت آنلاین برای سایر مشترکین پخش کنند.
بر اساس این خبر در میان محصولات جدید موتورولا یک دستگاه بلوتوث مخصوص عینک های آفتابی نیز به چشم می خورد که بر روی دسته عینک نصب قابل نصب است.
موتورولا به این ترتیب در نظر دارد بازار لوازم جانبی تلفن همراه را با عرضه یک سری محصولات جدید از سری بلوتوث در اختیار خود بگیرد.
از جمله این محصولات جدید می توان به "هدست" ها و "هدفون" های مخصوص کلاه ایمنی موتورسواران و دوچرخه سواران، "هدست" های صورتی رنگ مخصوص بانوان، که بسیار ظریف و مطابق مد روز طراحی شده اند، و عینک های آفتابی سری Oakley موتورولا، که بر روی آن ها دستگاه های بلوتوث مدل RazWire نصب شده است، اشاره کرد.
موتورولا همچنین کیت های بلوتوث مخصوص خودرو و نسل جدیدی از "هدست" های استریو را که هم می توانند با دستگاه های iPod مورد استفاده قرار گیرند و هم به سیستم های صوتی
وصل شوند و تا شعاع یک صد متر برد داشته باشند، نیز معرفی کرده است.
انتظار می رود طیف جدید محصولات موتورولا سود هنگفتی برا ی آن شرکت طی شش ماهه دوم سال جاری داشته باشد.
سری جدید محصولات موتورولا که در حال حاضر از محصولات مطرح در بازار لوازم جانبی گوشی همراه محسوب می شود قرار است پس از عرضه کامل در آمریکا در استرالیا و سپس اروپا ارائه شود.
استرالیا در حال حاضر از نظر ضریب نفوذ تلفن همراه در جایگاهی برتر از آمریکا و اروپا قرار دارد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”