یک شرکت آمریکائی سبک ترین شارژر خورشیدی را به بازار عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

یک شرکت آمریکائی سبک ترین شارژر خورشیدی را به بازار عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

شارژر Powerfilm که ابتدا برای ارتش آمریکا طراحی شده بود در مقابل اشعه مافوق بنفش UV مقاوم است.
تصویر
موبایل نیوز- شرکت آمریکایی Sundance مدعی است سبک ترین و جمع و جور ترین شارژر خورشیدی جهان را تولید و به بازار عرضه کرده است.
به گفته این شرکت هنگامی که منبع نیروی دستگاه لپ تاپ شما خالی می شود دیگر به هیچ وجه لارم نیست نگران باشید چرا که شارژر Powerfilm همراه شماست و مادامی که خورشید در آسمان بدرخشد دستگاه مذکور شارژ می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ITINFO، وزن شارژر مذکور 250 گرم است و دستگاه به راحتی در کیف و کوله پشتی های مخصوص لپ تاپ ها جا می گیرد.
همچنین، این شارژر قدرتمند قادر است تمامی لوازم جانبی الکترونیکی نظیر لپ تاپ ها، تلفن های همراه، iPodها، دستگاه های PDA و سیستم های GPS را هم شارژ کند.
Powerfilm، که به طوری که از نامش بر می آید تاشو و انعطاف پذیر است، همچنین می تواند باطری هایی نظیر NiMh، باطری های پیلی Lithium ion و سیستم های 12 ولتی را شارژ کند.
این شارژر 10 وات انژی (معادل 15.6 ولت) تولید می کند
شارژر Powerfilm که ابتدا برای ارتش آمریکا طراحی شده بود در مقابل اشعه مافوق بنفش UV مقاوم بوده و ضد آب است.
بر اساس این گزارش ، محصول خورشیدی Sundance همچنین می تواند به عنوان یک وسیله و ابزار دستی بسیار سودمند برای کمپ ها مورد استفاده قرار گیرد و به گفته خود شرکت این وسیله تنها وسیله ای است که می تواند به عنوان تنها چراغ قوه جیبی 4.5 اینچی خورشیدی محسوب شود .
آینه منحنی و ضد زنگی که در دستگاه مذکور به کار رفته است ، انرژی اشعه خورشید را به نسبت دقیقی می گیرد و آن را به 1000 درجه می رساند.
لازم به ذکر است که دستگاه مذکور دستگاهی است که بسیار کار با آن راحت و آسان توصیف شده است اما نباید فراموش کرد که فقط باید از این دستگاه قبل از غروب آفتاب استفاه کرد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”