یک کمپانی کانادائی امکان خواندن انجیل و دعا برای مشترکین تلفن همراه را

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

یک کمپانی کانادائی امکان خواندن انجیل و دعا برای مشترکین تلفن همراه را

پست توسط DJ.HAMED »

سرویس مضامین و ادعیه انجیل و تقاضای مشترکین برای خواندن دعا را از طریق SMS در دسترس تمامی کاربران تلفن های همراه قرار می دهد.

تصویر

موبایل نیوز --شرکت Wireless JR که سازمان مرکزی آن در مونترآل کانادا قرار دارد، الویت کاری خود را به ارائه سرویس های ارزش افزوده و ابداعی تلفن همراه به بازار های آمریکای شمالی قرار داده است.
جدیدترین سرویس این کمپانی راه های ارتباطی جدیدی را در اختیار مشترکین قـــرار می دهد که به صورت متون از برنامه های ایستگاه های رادیویی مسیحی، کانال های تلویزیونی، وزارتخانه ها و گروه های مذهبی مطلع شوند.
این سرویس مضامین و ادعیه انجیل و تقاضای مشترکین برای خواندن دعا را از طریق SMS در دسترس تمامی کاربران تلفن های همراه قرار می دهد.
شرکت Wireless J R با موسسه مذهبی پیشگام اروپایی "موبایل گاسپل" که طراح برنامه و تکنولوژی های جدید است، شریک شده است. موسسه مذکور با سازمان ها و کانال های تلویزیونی مسیحی در انگلیس، فرانسه، سوئد، دانمارک، و نروژ ارتباط دارد.
در تاریخ 11 ژوئن امسال "موبایل گاسپل" سرویس و نحوه استفاده از انجیل با استفاده از گوشی همراه را در کانادا به مشترکین خود تشریح کرد و آن موسسه به زودی این سرویس را در ایالات متحده آمریکا ارائه خواهد کرد.
سرویس مضامین انجیل از طریق سایت [External Link Removed for Guests] قابل دسترسی بوده، و همچنین سرویس تقاضا برای خواندن دعا از طرف سایر موسسات و نهاد های مذهبی مانند کانال های تلویزیونی مسیحی، ایستگاه های رادیویی، و وزارتخانه ها نیز در سایت خود ارائه می دهد.
برخی مزیت های این سرویس عبارتند از:
- ارائه راه جدیدی برای ارتباط رسانه ها با بینندگان، شنوندگان، اعضاء و سایرین که همیشه در دسترس است و در نتیجه بهتر و سریعتر از ایمیل، تلفن، پست، یا فکس عمل می کند.
- افزایش ارتباط متقابل با بینندگان، شنوندگان، اعضاء و سایر افراد ضمن راحتی دریافت اطلاعات در نتیجه سرعت کار و سادگی کاربرد.
- ایجاد فرصت های درآمدزایی بیشتر بدون هزینه های بالا - و رفع احتمال ضرر برای کانال های تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی .
راحتی استفاده از این سرویس، هم برای شرکای این کمپانی و هم برای مخاطبین، یک عامل کلیدی محسوب می شود. هر فردی که تلفن همراه داشته باشد می تواند از مزیت های این سرویس استفاده کند، چرا که استفاده از سرویس مذکور به نصب هیچ نوع نرم افزاری احتیاج نداشته – و تمامی مراحل با استفاده از SMS اجرا می شود.
همچنین، هیچ مبلغی برای عضویت دریافت نشده، فقط مبلغ کمی برای هر بار ارسال SMS هزینه می شود. کاربران در هر زمان و مکانی که خواستنــــد با ارســــــال یک SMS با مضــــمون "SCRIPTURE " می توانند مشترک شده و یا اشتراک خود را باطل کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”