نرم افزار پیشرفته جستجو در تلفن همراه تولید شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نرم افزار پیشرفته جستجو در تلفن همراه تولید شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز- نرم افزار Medio Mobile Search که برای تلفن همراه طراحی و تولید شده، تلفیقی از یک interface جدید و مجموعه ای از تکنولوژی های استاندارد شده که امکان تجربه ای مطبوع را برای جستجو با گوشی همراه فراهم می کند.
جعبه جستجوی منحصر به فرد"مدیو" هم برای برنامه های off-deck و هم برای on-deck به کار می رود، به این معنی که ممکن است بعضی از نتایج جستجوی مورد نظر شما هم اکنون قابل دریافت نباشد، اما در زمانی در آینده تولید و برایتان جستجو بشوند.
مزیت این سیستم جلب رضایت و اعتماد مشترکین است به این ترتیب که به اپراتور ها کمک می کند توقعات طیف گسترده ای از مشترکینشان را برآورده سازند.
حاصل کار سیستم های جستجوگر در شبکه ها معمولا به یکسری آدرس صفحه های مرتبط منتهی می شود و این امکان را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد تا با انتخاب هر یک اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو کنند.
در تکنولوژی مدیو، دست رسی بسیار راحت تر و مطلوب تر ی از "جستجو" در اختیار مشترکین قرار می گیرد و به جای این که لینک در اختیار آنها بگذارد، پاسخ سوال و اطلاعات مورد نیاز را مستقیمآ را در اختیار آنان قرار می دهد.
از طرف دیگر تکنولوژی بی عیب و نقص مدیو توازنی میان اولویت های مشترک، قابلیت های دستگاه، موقعیت هر یک، و دیگر داده های موجود بر قرار می کند تا همواره اطلاعات و برنامه های مرتبط با مورد جستجوی شخصی را به کاربران ارائه دهد.
بر اساس این گزارش، این موتور جستجوگر پیشرفته به مشترکین کمک می کند تا برنامه های مورد نیاز خود را در هر کجا که موجود باشد پیدا کنند -- چه به صورت on-deck, off-deck و چه در حافظه تلفن خودشان.
اپراتورها می توانند برنامه های off-deck را انتخاب کنند – با برخورداری از امکان کنترل کامل- و تکنولوژی مدیو آن گاه به نحوی کامل و بی نقص برنامه های تلفن آن ها هر گاه لازم باشـــد ارتقاء می دهد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”