توصیه بیمه گران به بیمه کردن تلفن همراه در انگلیس

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

توصیه بیمه گران به بیمه کردن تلفن همراه در انگلیس

پست توسط DJ.HAMED »

توصیه بیمه گران به بیمه کردن تلفن همراه در انگلیس
تصویر
موبایل نیوز- بر اساس یک تحقیق که اخیرآ صورت گرفته است مشخص شد از هر سه نفر انگلیسی دو نفر بیمه نیستند و 42 درصد انگلیسی ها هم عقیده دارند هزینه بیمه در کشورشان بسیار بالاست.
طبق گزارش شبکه اطلاع رسانی اینترنتی Moneysupermarket، با این حال با توجه به سرقت 800 هزار گوشی تلفن همراه در سال در انگلیس، "این بی توجهی به بیمه برای انگلیسی های خون سرد گـــران تمام می شود."
"راب بارنز" مدیر بخش گوشی همراه سایت مذکور گفت، "برخلاف آمار بالای سرقت تلفن همراه، تحقیقات نشان می دهد اغلب افراد به اندازه کافی نگران خسارت ناشی از سرقت یا خسارت گوشی هایشان نیستند."
وی افزود، "حدود چهار نفر از هر ده انگلیسی می گویند که به بیمه تلفن همراه نیازی ندارند، البته واضح است این امر ناشی از خونسردی مخصوص انگلیسی ها می باشد."
اما به رغم گرانی نرخ بیمه و بی توجهی انگلیسی ها، بیمه کردن تلفن همراه می تواند بسیار ارزان و آسان تر از آن که فکر می کنید انجام گیرد. بسیاری از بیمه های لوازم خانگی که مواردی مانند دزدی، گم کردن، یا خسارت تصادفی را در بر می گیرد، شامل تلفن همراه نیز می شود.
بیمه ویژه تلفن همراه، که خدمات پوشش بین المللی، تعمیرات خارج از گارانتی، و استفاده غیر مجاز را در بر می گیرد. با استفاده از بیمه های ارزان قیمت Asda و FoneShield هزینه ای بسیار پائین تر از حد انتظار مشترکین خطوط همراه را اراوه می دهد.
"بارنز" افزود، "افرادی که به بیمه خود تکیه می کنند باید به خاطر داشته باشند که تمامی بیمه نامه ها به خودی خود شامل تلفن همراه آنها نمی شود. توصیه من این است که با شرکت های بیمه خود تماس بگیرند و دقیقاً از وسایل مشمول بیمه نامه و زمانی که بیمه شامل آنـــها می شود، اطلاع حاصل کنند."
وی یادآور شد، "اگر بیمه نامه شما تلفن همراه را در بر نمی گیرد و یا شما دنبال بیمه ای هستید که جامع تر باشد، یکی از بیمه های تلفن همراه را انتخاب کنید."
"از آنجایی که برخی گوشی ها با تعرفه های رایگان برای مدتی معین عرضه می شوند، به نظر می رسد مردم ارزش واقعی گوشی خود را نمی شناسند. اگر شما بیمه ندارید و گوشی شما به سرقت رفته و یا آسیب دیده است، باید گوشی هایی که بدون سیم کارت به فروش می رسند خریداری کنید، که قیمت آن ها حدود 200 پوند است.
او گفت، "اما در صورتی که بخواهید گوشی های جدید مانند نوکیا N95 و LG Prada را به همراه سیم کارت آن اپراتور ها خریداری کنید، 400 پوند گران تر از گوشی های مستقل از سیم کارت برایتان تمام می شود."
بارنز افزود، "با این تفاسیر، ضمن آن که نداشتن هیچ گونه بیمه ای مضحک به نظر می رسد، قبل از امضای بیمه نامه افراد باید تمام جزئیات آن را مطالعه کرده و ببینند که آیا بیمه نامه آن ها اکثر حوادث و موارد مورد نظرشان را دربر می گیرد یا خیر."
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”